Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 7 hetes mini yorky-m....

Andi 22 kérdése:

Van egy 7 hetes mini yorky-m. Jóétvágyú, jétékos volt, de pár napja nagyon levert. Nem akar enni (az orvos szerint csak tápot adjunk neki) de csak konzervet eszik, ill. már azt sem. Egész nap csak alszik kisebb megszakitásokkal. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

7 hetesen még az anyával kéne lennie. "Mini" Yorki nincsen. Csak 1 méretben létezik.


Vidd el egy másik állatorvoshoz!

2012. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet az oka. Elrontotta a gyomrát. Betegség bújkál benne. Amikor ébren van, mit csinál? Eleven?

Nagyon kicsi még, kell neki a sok alvás.

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

1. Nincs mini yorkitok, mert ilyen nem létezik.


2. Valóban csak száraztápot érdemes adni a kutyának (méghozzá jó minőségűt) és ha nem eszik, akkor sem kínálgatni mással, mert válogatóssá teszi és ez lesz az eredménye.


3. Féregtelenítve mikor volt a kutyus?

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Már én is tudom hogy korán lett elválasztva.Mivel még korábban nem volt állatom igy megbiztam abban akitől vettem hogy már el lehet hozni.amikor ébren van se csinál semmit,csak néz maga elé.hiába szeretgetjük ,simogatjuk nagyon szomorúnak tűnik. a tápról pedig annyit hogy mindenki a royal cannin-t ajánlotta amit 1 napig evett,másnap már rá se nézett. igaz,hogy a múltkor beteg is volt de közel 48 óráig nem evett, ilyenkor szerintem természetes hogy az ember inkább ad neki konzervet csak legyen valaki a kis gyomrában
2012. jan. 2. 15:28
 5/20 anonim ***** válasza:

A Royal Canin adagolása nagyon el van túlozva! Ha azt követtétek és az alapján nem volt éhes a kicsi másnap, akkor nem csodálom!

Egyébként egy kutya máshogy működik, mint egy ember. Ha megy a hasa vagy ilyesmi, természetes, hogy diétára fogjátok, de ha nem ilyenről van szó, akkor érdemes maradni az eredeti táplálékánál, mert a vége az lesz, hogy válogatós lesz.

Keressetek fel egy másik dokit és még egyszer megkérdezem, hogy mikor volt féregtelenítve?

2012. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az ajánlott napi adagnál jóval kevesebbet adtunk neki. Féregtelenítve december 20.án volt. ÉS 3 nappal ezelőtt féregtelenítő tablettát is kapott más gyógyszerekkel egyetembe mint pl immunerősitő és csonterősitő
2012. jan. 2. 15:35
 7/20 anonim ***** válasza:
Milyen betegséggel kezelte a doki?
2012. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2 napig hányt amikor elvittük azt mondta valami virus , de nem fejtette ki bővebben csak adott neki injekciókat 3 napon belül 8 at.ezért is akarok orvost váltani, hát ha a következő mond is valamit hogy mi miért van
2012. jan. 2. 15:40
 9/20 anonim ***** válasza:

Keressetek fel egy dokit mindenképp, mert itt sajnos bármi lehet.

Nem lehet egyértelműen kijelenteni azt sem, hogy van vmi baja, de azt sem, hogy pusztán válogatós lett...

Vizsgáltassátok ki egy másik dokival mindenképp! Szerintem minél előbb!

2012. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szegény kicsi , tele van gyógyszerrel. Nem is lehet csodálni, hogy nem eleven. A tápot áztatva adod neki?
2012. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!