Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet fel hizlalni egy...

Hogy lehet fel hizlalni egy Border collie kutyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma találtunk egy Border collie keveréket, állatorvos látta kapott oltást és mondta h legyen nálunk míg meg nem találják a gazdiját. De szerintem úgy se fogják megtalálni. Szegény kutya olyan sovány h a bordái is kint vannak, és ezért kérdezem h hogyan lehet fel hizlalni? Mert rossz rá nézni is.:S

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. jan. 2. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi is találtunk nem olyan régen egy csont sovány Német juhászt de annak még a medencéje is ki volt. Azóta már egy új gazdinál van.


Minden nap adjatok neki 3x enni de egyszerre ne túl sokat. Most habzsolna mindent de ne adjatok neki sokat. A napi adját (ami egy egészséges ilyen fajtának kéne) azt osszátok el napi 3 adagra. Egy kicsivel lehet több a normál adagnál. Csináljátok így hétig. majd 1 hét elteltével már csak napi 2x adjatok neki enni de akkor már a normál adagot 2 adagra elosztva. Utána egy újabb hét múlva már elég naponta 1x etetni.

2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bc általában egy elég sovány fajta, mint a puli. Rengeteget mozognak. Én még soha nem találkoztam de még csak nem is láttam kicsit is molett bc-t.

Viszont ha tényleg soványnak tartod akkor, csak annyit tehetsz, hogy a napi adagjánál valamivel többet adsz neki száraztápból, az a legtartalmasabb étel. (eleinte ne, sőt eleinte talán az lenne a legjobb, ha kevesebbet kapna. Ilyenkor nem lehet tudni, mióta nem evett, nehogy valami emésztőrendszeri betegsége legyen.)

Van benne chipp?

2012. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Pulink van de nem mondanám éppen egy sovány alaknak. És nem a sőre nagy. Olyan az alakja.
2012. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs benne chip.

Köszi a válaszokat.:)

2012. jan. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!