Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta a megfelelő?

Milyen fajta a megfelelő?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Van tapasztalatom kutyusokkal kapcsolatban. Volt már kuvasz, németjuhász, és foxi kutyusom is.

Tanyán élünk, ezért egy nagytestű okos, könnyen kezelhető, de határozott kutyust szeretnék, amelyik NEM CSAVAROG.

Ez az utóbbi nagyon nagyon fontos, mivel nincs kerítés, és nem is lesz ..

Várom a tippeket.. :)


2012. jan. 2. 18:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
A leonberger is plüssmacis, de tud kemény is lenni, ha a ház őrzéséről van szó. Egyik ismerősömnek volt egy olyan kutyája, náluk se volt kerítés, és nem kószált el.
2012. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
A moszkvai nem is rossz ötlet, bár olyan kutyát még csak látni sem láttam, maximum képről. Minden esetre nagyon szépek, és bizonyára jó örző-védők is :)
2012. jan. 2. 19:09
 13/48 anonim ***** válasza:
cane corso....barátnőmnek olyan van....nekem bejön és szerintem a te elvárásaidnak is
2012. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
meg az amúgy harci kutya
2012. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

A leonberger se igazán tetszik, nem nagyon bírnám elképzelni itthon.. De biztosan jó kutyus :)

A Cane Corso így első látásra tetszik, majd utána olvasok :)

2012. jan. 2. 19:13
 16/48 anonim ***** válasza:
Írj privátot,ismerem a moszkvai őrkutyákat is :)
2012. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 Akiteki ***** válasza:
Nem tudok elképzelni olyan kutyát, aki ne menne egy kis felfedezőútra, ha szabad a pálya, mert nincs kerítés. Főleg, ha őrzésre alkalmazod, még veszélyes is lehet ha valaki arra téved.
2012. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Van 2 német-juhászom, SOHA nem csavarognak el.

Ezért írtam, hogy nem kéne olyan kutya, amelyik fogja magát és elmegy világgá, mert akkor vinné magával a másik kettőt is..

2012. jan. 2. 19:20
 19/48 anonim ***** válasza:
ja-ja nekem is kicsi koruktól fogva a pulijaim SOHA DE SOHA NEM mennének ki!!!! még ha hívom se ...
2012. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
ja és 10 évesek
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!