Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszuk?

Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés
Bordeauxi dog, vagy Boxer? Érvekre, ellenérvekre lennék kiváncsi.
2012. jan. 2. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire kell kutya? Mika célok vele? Mennyit tudtok vele foglalkozni?
2012. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
szerintem menhelyit nekem is onnan van
2012. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Menhelyről hozz egy ehhez hasonlót, amit leirtál. Vannak fajtamentők is. Amugy boxert ajánlom.

játékosabb, mozgékonyabb


a bordói meg kustább, viszont házőrizni tud

2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért kell mindig mindig menhelyes ? Szeretem a kutyákat , de a kérdező nem azt kérdezte hogy menhelyi legyen-e , hanem hogy Bordeauxi dog, vagy Boxer ?

Egyébként Boxer sokkal aranyosabb okosabb és játékosabb is.

2012. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Boxeer!!! Játékos, ragaszkodó, vicces és jófej kutyus:))

Bordeauxi pedig lomhább, lustább eb:)

2012. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi problémám a menhelyi kutyákkal, sőt van nekünk is, és a párom családjába is menhelyről vittünk kutyát. De én e közül a két fajta közül szeretnék választani. Nem baj az ha lustább a bordeauxi.:) Igazából természet beli jellemvonásokra lennék kiváncsi. Esetleg valakinek személyes tapasztalat. Köztudott, hogy a boxer egy izomgolyó, de a Bordeauxiról nincs annyi fajtajellemzés, sőt! Még könyvet sem találtam, ami csak is kifejezetten erről a fajtáról szólna. Esetleg valaki tudna ajánlani? Mi nem vagyunk annyira "sportos" pár, természetesen szeretünk kutyát sétáltatni, és túrázni velük, de ezt egy bullmasztiff is szívesen csinálja. (tapasztalat) annak ellenére, hogy bent a lakásban nyugis. Viszont a boxer meg mindig pörög. Legalábbis van két ismerősünk is akinek boxere van és hát, a kutya mindig "szét akar esni...":) De ennek ellenére valamiért mégis nagyon tetszik. SAjnos nem lehet mind a kettő.:)
2012. jan. 2. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
ok igaz szerintem Bordeauxi dog de ne pontozzatok le
2012. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy sportosabb vagy pörgősebb kutyát akarsz :)

Az sem elhanyagolható hogy a bordeauxinak kb 3x annyi a kajaigénye, mint egy boxernak, és kevesebb ideig is élnek.

Ez alapján én a boxit választanám.

2012. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kajaigény most itt nem döntő. És az valóban számít, hogy kan vagy szuka? Még a boxernél is?
2012. jan. 3. 10:09
 10/12 compactegon ***** válasza:
miben számít, hogy kan vagy szuka? dominanciában? általában a kanok az összes fajtánál dominánsabbak, viszont egy behergelt szuka szerintem vehemensebb, mint a kan.
2012. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!