Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszuk?

Melyiket válasszuk?

Figyelt kérdés
Bordeauxi dog, vagy Boxer? Érvekre, ellenérvekre lennék kiváncsi.
2012. jan. 2. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ismerősömnek volt bordeauxi-ja hát az egy tündérbogár volt.igazán lomha,de egyből megbarátkoztunk egyáltalán nem agresszív vagy ilyesmi,imádta ha simizem odajött velem a teraszra lefeküdt a lábamhoz és hanyatt vágta magát.nagyon cukor volt.én ennyit láttam a bordeauxi-ból.boxert is ismerek elég hiperaktívak de ők is nagyon jó "házi kedvencek" szerintem inkább aktivitás beli különbségek lehetnek a két kutya között
2012. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ismerősömnek mind a kettő van, két szuka. :)

Nagyon szépek, imádom mindkettőt. Ha megyünk sétálni a kutyákkal, hozza mind a kettőt, én meg az egy szál border colliemmal. :) neki azért kellett, mert kistesója született, és mindkettőről azt hallotta, hogy családszerető kutya. Rengeteget kutatott utánuk, és mindkettő remek kutya.

2012. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!