Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen kennel? Belltenyészet?

Ez milyen kennel? Belltenyészet?

Figyelt kérdés

Hány kutyája van a Shining gold kennelnek??? már nem azért,de ti mit gondoltok róla????

Épp egyik képen láttam,hogy rámászott a másikra..mit ne mondjak szép...tényleg egy kannal fedeztet??? milyen kennel ez????????????????????? :OOOO ezt felkéne jelenteni....


2012. jan. 2. 22:53
 1/10 Akiteki ***** válasza:

Mi a problémád?

Oda van írva az oldalára, hogy 9 kutyája van.

Egyszerre egy kannal fedeztet. Legközelebb meg egy másikkal.

Igen, a kiskutyák úgy készülnek, hogy az egyik rámászik a másikra.

Jelentsd fel. Hol? Miért?

2012. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj(od)?


- Ha megszámolod, 9 kutyájuk van.

- Igen, a kutyák úgy párzanak, hogy az egyik meghágja a másikat: "hátulról rámászik a kan a szukára" Ez mindig is így volt és így lesz.

- Tényleg kannal fedeztet. Miért, szukával lehet szukát? Nem értelek.

- Ez egy golden retriever tenyésztő kennele.

- Ha kérdésed van, kérdezheted őket is, az Elérhetőség menüponton belül megadtak e-mailt és telefonszámot.


Miért kéne feljelenteni? Mi az ok? Miért? Hogyan?

2012. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te lehetsz beltenyésztett. Egy L-lel.
2012. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a honlapja alapján, szivesen vennék tőle kiskutyát.
2012. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves második!!!!!!!!! VAK VAGY???????????????????????? 1 KANNAL FEDEZTET EZT KÉRDZEZEM!!!!!!!! -.-" ne kombinálj köszi
2012. jan. 3. 10:13
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Fenn vannak a honlapján a tervezett párosítások. Meg tudod nézni.
2012. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Nézz be az eladó kiskutyákhoz, ott láthatod az idén tervezett párosításokat. Tök más kannal fedeztet. Attól, h neki 1 darab kanja van, az nem azt jelenti h azzal minden évben végighágatja az összes szukát -.-

Szerinted a tenyésztők csak a saját kutyáikkal hoznak létre utódot? Gondolom meg se fordult a fejedben, h két tenyésztő kutyái "találkoznak"....

2012. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Én sem értem, hogy a mi a problémád ezzel a kennellel. Az egyik idei alom apja egy belga import kan, a másiké pedig egy lengyel import kan. Ezek alapján nem hinném, hogy egy kannal fedeztetne. Abszolút korrekt tenyésztőnek tűnik, olyannak, aki nem ad akármilyen jöttmentnek kutyát. Külön tetszik, hogy viselkedési tesztek alapján választják ki a megfelelő kiskutyát a családnak! Terápiás kutyákkal foglalkozom, ebből a kennelből több dolgozó kutyát is ismerek, egytől egyik csodálatos temperamentumú és stabil idegrendszerű mindegyik! Habozás nélkül igent mondanék én is egy tőlük származó kiskutyára!
2012. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Belltenyészet"...Ilyen fajtájú kutyát nem ismerek...:S
2012. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:

09:19

Ilyen lehet: http://www.youtube.com/watch?v=W6RsMCnSxZA

:))))))))

2012. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!