Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elég minőségi...

Farkas Ákos26 kérdése:

Szerintetek elég minőségi kutyatáp a Chappi kutyaeledel?

Figyelt kérdés
Eddig más fajtát vásároltam de mióta bezárt az üzlet ahol vásároltam azóta nem láttam sehol sem azt a fajtát ezért tettem fel a kérdést.
2012. jan. 3. 02:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Igen,a legjobb táp a világon, ha adsz mellé marhahust, zöldséget, rizst, csontot, csirkét stb. Viccet félretéve. a Chappi nem jó táp, ha mindenképp táppal akarsz etetni, akkor inkább nézz szét máshol.
2012. jan. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

határozottan NEM!


vagy etess vele normális kutyatápot, vagy etess vele házi kaját. a chappinél mindkét megoldás csak jobb lehet!

2012. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

A Chappi egy hulladék. :(

Semmire se jó.


Dog Chow, Happy Dog, Orijen, Acana, Royal Canin, Eukanuba, Belcando, stb.

Ezek jóval drágábbak, mint a Chappi, de tényleg jó minőségűek és kevesebb is kell belőle, mint a Chappiből.

Érdemes ezek közül valamelyikkel etetned.

2012. jan. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Kb. annyira megfelelő, mintha Te chipset ennél nutellával, kólával és hamburgerrel.

2012. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%

Határozottan nem.

Happy Dog, Acana, Orijen én ezek mellé teszem a voksom.

2012. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%

nem. z aljatápok közülvaló

chappi,pedigree, friskees....

2012. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nem.

Sajnos a megfelelő minőségű kutyatápoknak kilója 1000 Ft körül mozog. Kimérve talán kicsit olcsóbb, meg neten rendelve is. Milyen kutyád van?

2012. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2012. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
A chappi a kutyatápok legalja, egy szinten van a teszkós táppal, pedigrével, friskies-zel és minden olyasmivel, amit a tévében az arcodba nyomnak és amiket megtalálsz a hipermarketek polcain. Jó tápért szakboltba kell menni, a sarki állatoshoz, vagy fressnapfba, vagy neten kell rendelni.
2012. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Egy 45 kilós Kan Labrador.

De szerintem ahogy elnéztem a faluban a többi labradort ez a legnagyobb közülük.Itt van egy kép róla:

[link]

2012. jan. 3. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!