Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan tapasztalatokra lennék...

Olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, akik hozzattak már be hűtött ( nem fagyasztott! ) spermát. Milyen engedélyek kellene hozzá? Kb milyen összegbe kerül (én Ukrajnából szeretnék behozatni)? Milyen futárszolgálattal lehet a szállíttatást megoldani?

Figyelt kérdés
Ha esetlegesen valaki a konkrét nyomtatványokat át tudná küldeni ill. le tudná írni a teljes ügymenetet, akkor nagyon hálás lennék...
2012. jan. 3. 12:14
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Szia!

Hívd fel Dr. Szász Ferencet. Ő sok ilyet csinál, nekem is elmondta egyszer, de lehet hogy kifelejtek valamit, nem akarok hülyeséget válaszolni.

[link]

2012. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok, köszi, holnap felhívom!

Ettől független kíváncsi vagyok saját tapasztalatra is... ha van valakinek esetleg...:)

2012. jan. 3. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hello, bocsi, hogy visszakérdezek, de miért szokás hozatni spermát külföldről? Hm. Ha mesterséges megtermékenyítéshez, akkor ez csak annyit jelent, hogy a donor lehet külföldi is?
2012. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja bocsi, megvan a válasz, lehet törölni a hozzászólásom. =P
2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!