Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám már második napja...

A kutyám már második napja nem tudja "elvégezni a dolgát" és tegnap hányt is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Telken van, ezért nem tudom folyamatosan figyelni, hogy mit csinál, de amikor ott vagyunk csak erőlködik.. mit csináljak? ki akarom hívni hozzá az állatorvost, de nem tudom mennyi az esély arra, hogy borsósan rá kell fizetni,mert esetleg meg akarja műteni.. Ötletek? Mennyire lehet ez komoly?
2012. jan. 3. 14:56
 1/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Nagyon komoly. Ha hányt is, akkor valami elakadt a beleiben. Sürgős műtét kell neki.
2012. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg komoly,valószínű hogy bélelzáródás,ez sürgős műtét!
2012. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Erzsébet64 válasza:
Nem biztos ,hogy rögtön műteni kell, lehet ,hogy beöntéssel, hashajtóval megtudja oldani az állatorvos.Az én bischonom is járt már így ,de mindenképp vidd el orvoshoz.
2012. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el állat orvoshoz minél előbb!
2012. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na mivel mára sem javult felhívtam az állatdokit.. Adtunk fecskendőn keresztül neki parafinolajat. Mondta hogy holnap délig hívjam fel, ha nem tudott könnyíteni magán akkor ad neki holnap egy beöntést.Mondta h legvégsőesetben műtét, de nem gondolja, hogy sor kerülne rá. Őt nem aggasztotta a hányás, bár tartott tőle h a parafinolajat is kihányja.. hát reménykedem benne, hogy nem.. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! =)
2012. jan. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!