Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevelési tanácsadó...

Kutyanevelési tanácsadó leszek. Mindent róla. Pl. :Mennyit keres?

Figyelt kérdés
köszi
2012. jan. 3. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem sokat kersenk 50.000Ft körül. Inkább ez csak hobbinak jó egy rendes munka mellett.
2012. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akik a filmekben házhoz járnak azok sokat keresnek. Mások nem.
2012. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Victoria Stilwell biztos jól keres:) De neki 5 éve van állandó műsora, és egy marha jó producere.

Amúgy amit ő tud, azt szerintem a legtöbb kutyatartó zsigerből tudja. Akik a műsorában szerepelnek, azok egyszerűen tojnak rá, hogy megneveljék a kutyáikat.


Én annak idején kutyaiskolába jártam a kutyámmal, ott nagyon sokat tanultam. Azon felül az interneten mindent elolvastam, eszembe sem jutott, hogy tanácsadó segítségét kérjem.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem senki nem fog ezreket fizetni azért, hogy elmond neki, amikor a kutya felugrik rá, akkor összefont karral fordítson neki hátat.

Akkor inkább legyél kutyakiképző, kutyaiskolák remélhetőleg mindig lesznek;)


Amúgy én is szoktam ismerősöknek tanácsot adni (mert az nagyon tudok:D) de ingyé', felebaráti szeretetből:)

2012. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jó ötlet kösz.és az előzőnek mondom(bazsi akármi)focista nem leszek és nem vagyok 10 éves nem érdekel mit mond.de a többit megtartom.és inkább ne írjon ha hasznosat nem tud.
2012. jan. 10. 16:53
 15/17 A kérdező kommentje:
a kutyanevelésit csak hobbiból csinálom a honlapomon:)
2012. jan. 10. 16:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Pontos számot nem tudok mondani,de szerintem nem olyan sokat általában,hanem felkapott az illető.
2012. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A magam nevében tudok csak nyilatkozni.

Az órabérem 4000 Ft + kiszállás. Napi 4-6 címen van átlagban. A hét minden napján. Mellette kutyaszitterkedem. 10.000. Ft/ 24 óra.

Amint letettem a kiképzői tanfolyamot, azonnal egyéni vállalkozásba kezdtem. A 3 év kőkemény munka és fejlődés megtérült. Imádom a munkámat, de kőkemény meló volt felépíteni.

2019. jan. 1. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!