Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow-ról mi a véleményetek...

Dog Chow-ról mi a véleményetek? Tartalmazza azt, amire egy kutyának szüksége van?

Figyelt kérdés
Ha 15 kg-os kiszerelést venném, az mennyi időre lenne elég egy kiskutyának?

2012. jan. 3. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A dog chow egy nagyon jó, premium minőségű táp. Én csak ajánlani tudom. Azt, hogy mennyi ideig tart ki az a zsák eledel, csak a kutyádtól függ. Annyit adj neki naponta, amennyi az előírásban van a zsákon.
2012. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Erzsébet64 válasza:
Szerintem is jó, nekünk japán akitánk van , neki is ezt javasolta az állatorvos,kb.egy hónapig elég egy 15 kg.-os zsák.
2012. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát egy közép kategóriás táp. Elég jó.

Milyen fajta?

Ha meg kölyök akkor junior vegyél...

2012. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy középkategóriás táp. Előnye, hogy viszonylag könnyű hozzájutni és jobb minőségű, mint a TV-ben reklámozott gagyi tápok.

De ebben az árkategóriában már lehet kapni prémium tápot is, én inkább azokat ajánlanám, mert sokkal jobb az összetétele, mondhatni kutyának valóbb, hiszen, ha jól tudom ebben is csak 8%körüli a hústartalom és tele van tömve mindenféle gabonákkal, amikre egy kutyának nem igazán van szüksége.

Azt azért hozzátenném, hogy aki ezzel etet annak nem szokott gondja lenni vele, de ha egyszer ugyanazért az árért vagy még olcsóbban is lehet jobbat kapni, akkor én a jobbat választanám.

2012. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké. Ha az árán lehet kapni prémiumot, akkor természetesen én is azt választanám.:) De nem értek annyira hozzá.:( Mégis melyik tápra gondoltál a "jobb" alatt?:)
2012. jan. 6. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Happy Dog pl. jobb táp, az már prémium. Netről rendelve jóval olcsóbb. Drágább vmivel, mint a Dog Chow, viszont kevesebb kell belőle és megtérül az ára! :)
2012. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pl a Britet nagyon ajánlják -gondolkozom rajta, hogy mi is kipróbáljuk- az szinte egy árban van a dog chow-val , Happy Dog is jobb, sokan szeretik, bár nekem nem olyan szimpatikus és drágább.

Josera, Arion, a Willowy-ról hallottam még jó véleményeket, annak is a gold verziójáról, talán még a Susát szokták emlegetni, meg ott van még a Bosch is bár ennek csak a tenyésztői kiszerelések árát tudom.

Milyen kutyának szeretnéd? Mekkora lesz és mennyi idős?

Mi jelenleg az Arionnak a nagytestű kölyök tápját használjuk, ebben az árban jobbat nem találtam, a kutya szép, egészséges tőle, könnyen átállt rá és olcsóbban be is tudtam szerezni, mint a dog chow-t.

Persze ajánlhatnám az Acanát (meg a többi drágább tápot), hogy az nagyon jó, ami igaz is, csak az már más árkategória. Ha lenne pénzem rá valószínűleg én is váltanék.

2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 30 kilós goldenem van, egy 15 kg-os sporttáp egy hónapra elég.

Nekünk a tenyésztő is ezt adta a kutyáknak, csak ajánlani tudom!

2012. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!