Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves németjuhászom mindent...

Fél éves németjuhászom mindent megrág. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Nem tudom megszídni sem,mert tudja,hogy nem szabad és akkor csinálja amikor nem vagyok ott. van,hogy reggel kimegyek az udvarra és tiszta kosz az udvar... Van mellette egy 5 éves kaukázusi keverékem,járunk sétálni hetente 3-4-szer 1 órára (nyáron többre).
2012. jan. 4. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért rág,mert fogváltás alatt áll.Ilyenkor olyanok mint a gyerekek.Fáj nekik,és a rágással igyekszenek tompítani a fájdalmat,és a rágással kiesnek a "tejfogak"

Vagyél neki olyan gumijátékokat amit lehet rágni.Vagy adj neki száraz kenyeret,elrágcsálja..

2012. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
javítok* vegyél (egyébként ha már kibújtak a rendes fogak,akkor leszokik az állandó rágcsálásról)
2012. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én is gondoltam rá,hogy fogat vált,de állandó harcban állok anyámmal a kutya miatt :) kellett valami megoldás :D

2012. jan. 4. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
JHárj vele többet sétálni, és adj neki rágókát :)
2012. jan. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a gumijáték mindig a bútorokat rágta a miénk is. Ezért csináltam neki fából egy 35 centis kb csont alakú tárgyat lecsiszoltam és azt rágta .:) Mai napig vele alszik :)
2012. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!