Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon rosszúl van....

A kutyám nagyon rosszúl van. Állandoan sír, és ha odamegyek hozzá elbújik. Az a baj, hogy nemtudom elvinni állatorvoshoz. Tudja eseleg valaki, hoy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudja senki. Mindenképp vidd el orvoshoz!
2012. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi alapján? Bármi. Vidd el állatorvoshoz, előtte pedig nézd át jól, meg gondold át, hogy mit evett, hozzáférhetett-e bármihez, ami árthat neki, hogy valami konkrétumot is tudj mondani a dokinak.
2012. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem tudod elvinni? Ha kihívod a doki kimegy házhoz is!Nem minden állatot lehet bevinni a rendelőbe.Ha anyagi oka van az más,,kérhetsz a dokitól részlet fizetést,de mindenképpen lássa orvos ,mert ki tudja mi lehet.

Az is lehet,hogy kullancs vagy valami mérget evett fel a fődről,,bármi okozhat rosszullétet.

2012. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

légy szíves, vidd el orvoshoz, vagy hív hozzá orvost.


Milyen kutya, mekkora, hányszor eteted?

Mit evett?

sétáltatod-e, ott felnyalhatott-e valamit?

Méreghez férhetett-e,

Nagytestű? ugrált tele hassal?

2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem feltétlenül kell elvinni állatorvoshoz.


Először kérlek válaszolj a kérdésekre, amiket feltettek az előttem lévők, hogy tudjunk írni valamit, mert nincs információ, így nem tudjunk tanácsot adni.


Szóval: Milyen fajta kutya, mennyi idős, mekkora?

Ehetett valamit, amitől rosszul lett?

Bent tartod a lakásban, vagy kint?

Miért bújik el, ha oda akarsz menni hozzá? Depressziós? Fél tőled?

Nem esett le valahonnan? Esetleg eltörhetett valamije..

2012. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tök jó, hogy aki azt írta, hogy "Vidd el állatorvoshoz", 100%-os értékelést kap, és én, aki kérdéseket tett fel, és próbált segíteni, meg 26%-osat...

Szerintem a kérdező magától is tudja, hogy el kellene vinni állatorvoshoz, ha olyan nagy a baj... Szóval aki azt írta, nem adott neki sok tanácsot, és mégis ő kapja a pontokat, mert csak annyit írt, hogy vidd el állatorvoshoz, pedig ezzel semmi újat nem írt... Én meg próbálok segíteni, mert hát mégis azt írta, hogy nem tudja elvinni orvoshoz... Na hol az igazság? :)

2012. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!