Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A cavalier spániel bírja az...

A cavalier spániel bírja az egyedüllétet? Nem nagyon ugatós?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok. Nagyon tetszik ez a fajta. Kb 5-6 órát lenne egyedül naponta, de azt sem minden héten. Ja! És az első pár hétben megoldható hogy valaki mindig legyen vele a családban. Csak később lenne egyedül.
2012. jan. 4. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Nagyon szőrhullatós fajta?
2012. jan. 4. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy elkényezteted-e és lesz-e szeparációs stressze, vagy nem. Alapvetően minden kutya bírja az egyedüllétet.

A szőre pedig persze hullik, de ha rendszeresen fésülöd, akkor nem lesz tele a lakás szőrrel.

2012. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán kibír ennyit, ha úgy neveled. Fokozatosan szoktassátok rá, hogy nem mindig van valaki mellette, akkor remélhetőleg nem fog hisztizni.

Ha naponta v. 2naponta átfésülöd, nem lesz minden tele kutyaszőrrel.

2012. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
ki bírja nekünk is kibírja a spanik. Volt olyan is h 8 órát volt magába szegénykém akkor nagyon sajnáltam de szerencsére nem is fordult elő többször és míg egyedül volt vígan aludt én meg nagyba aggódtam érte. Igen a sőre hullik de ha beruházol egy furminatora vagy épp napi fésülés és kevesebb szőr a lakásba.
2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!