Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhat a kutyám?

Mitől hányhat a kutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este észrevettem, hogy a kutyám nagyon folyatja a nyálát és néha böfög ezért nem adtam neki enni. Reggel elmentem itthonról pár órára és most mikor hazajöttem láttam, hogy ien sárgás színű habosat hányt. Kérlek írjátok meg, hogy mit csináljak mert orvoshoz csak este tudom vinni és nagyon ideges vagyok. Előre is köszönöm!
2012. jan. 4. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egyet hányt, és egyébként jól van, akkor valószínű csak elcsapta a hasát, kijött belőle, ami bántotta, és most már jól lesz. Ha továbbra is hány, vagy szemmel láthatóan rosszul van, akkor vidd dokihoz, lehet, hogy nem jött ki belőle, amit lenyelt, vagy valami más miatt rókázik folyton.
2012. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz bele a szájába, nem akadt be valami a fogai közé, vagy ragadt fel a szájpadlására? Inni iszik?
2012. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ivott. Meg adtam neki egy kis főtt rizst pirított kenyérrel azt is befalta most alszik én meg tiszta görcsbe vagyok, hogy nem e fogja kihányni..:S köszönöm az eddigi válaszaitokat!
2012. jan. 4. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Sztem ha nem a kaját hányta ki,hanem sárgás-habosat,akkor nem csapta el a gyomrát,mert akkor az ételt hányta volna ki.A sárgás hányás jelenthet májbetegséget is azthiszem.A mien belső daganattól hányt folyton sárgás-habosat,de nem akarlak ilyeszgteni :) pláne,hogy még csak 1x hányt.
2012. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem evett csontot? az enyém akkor hány ilyesmit amikor férenyelt egy csontot... vagy (nem vagyok szakértő) valamit beszippanott az orrán. De ezt csak én mondom. :) nem öklendezett elötte?
2012. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem eszik csontot direkt azért, hogy nehogy bélelzáródást okozzon. Nem öklendezett hanem folyt a nyála meg nyugtalan volt. A hasa is elég hangosan morog nem értem. Ugatni ugat futkározik. remélem nem lesz semmi baj:(
2012. jan. 4. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
ha 1x hányt szerintem nem lesz gond akkor. :D de ha még 1x hányna akkor jó menni az állatorvoshoz.
2012. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!