Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Várjak vagy irány a doki?

Viki84 kérdése:

Várjak vagy irány a doki?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám, hogy a kutyusom a gumilabdájának egy lecincált darabját lenyelte. Figyeltük a kakiját és 24 óra alatt még nem távozott belőle, de az sem kizárt, hogy nem vettük észre :S kb. 2,5cm átmérőjű 3mm vastagságú darabka...

Mikor forduljak vele orvoshoz? Szokásának megfelelően ürít azóta is... (mennyiség, és minőségi szempontból is)

Várjak vagy irány a doki?



2012. jan. 4. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora a kutya. Egy 20 kilósnak ez nem olyan nagy dolog, de egy kis yorkinak árthat.
2012. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ne aggódj

[link]

2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem magától úgysem fog előbújni,viszont készülj fel a gyomortükrözésre,rosszabb esetben a laparatómiára:(
2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja, feltéve, ha nem egy 2 kilós kutyáról van szó

az én kutyám volt hogy egy tíz centis botot nyelt le, én nem tudom hogy, de végül kijött neki egészben :D

2012. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha kutyáknak készült a labda, nyilván nincs mitől félni. Megemészti
2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. De tényleg függ attól hogy mekkora a kutya.
2012. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát tényleg attól függ, hogy mekkora a kutya. Ha elég nagy, akkor ez valószínűleg semmi problémát nem fog neki okozni, kijön és kész. Vagy ha megakadt a gyomrában, akkor kihányja. Ismertem egy óriás schnauzer keveréket (kicsit nagyobb volt az átlag snaciknál), ő egy fél sípolós gumikrokodilt evett meg, de mi először azt hittük, hogy csak széttépte és elhagyta a bozótban. Két nappal később kihányta, akkor jöttünk rá, hogy hova is lett az a fél krokodil.

Szóval szerintem ráérsz akkor rohanni, ha valami furát észlelsz, akkor viszont azonnal. Amíg nincs tünet, addig valószínű meg se tudják mondani, hogy hol jár a cucc, csak drága és kellemetlen vizsgálatokkal, amik lehet, hogy tök feleslegesek.

2012. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém egy teszkós szatyrot evett meg és kereken 1 hét múlva hányta ki. De az apróbb dolgok végigmennek a kutyában és hátul jönnek ki.
2012. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy már rég kijött,csak még nem vettétek észre?

Ha egyébként normálisan kakál, akkor semmi baja.

Bizonyos kutyalabdák emészthető gumiból készülnek. Az enyém lenyelt egyszer egy olyan tüskés sünit és csak a tüskedarabokat láttuk, a többit feloldotta a gyomorsav.

2012. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor doki, ha láthatóan rosszabbul lesz a kutya.
2012. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!