Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok ezeket a kutyákat?...

Sophie12 kérdése:

Láttátok ezeket a kutyákat? Hatvan és környéke, HEVES MEGYE

Figyelt kérdés

Hortról tüntek el, valaki berakta őket egy autóba. Kérem, aki bárhol látta őket, írjon!


[link]


2012. jan. 4. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem valami menhely szedte össze őket vagy oda vitte vki? érdeklődj utána, vagy már megtetted?
2012. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hatvani, gyöngyösi, lőrinci, főzesabonyi állatmenhelyeknek már írtam, nincsenek ott. Plakátoltam is, de senki. 7 napja tüntek el
2012. jan. 4. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
pff.. :O ne add fel
2012. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
keresd tovább hátha meg lesznek. Minél több oldalra tedd ki a képüket.
2012. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden oldalra kiraktam már a képüket, plakátoltam is, bár nem az egész környéken.. Valaki berakta őket egy autóba, szemtanúk szerint... szóval valamelyik házba lehetnek, remélem jó kezek között. Már csak ki kéne deríteni, melyik házba?
2012. jan. 5. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Keresd meg a retriever mentőket. Nyomon követik az összes eltűnt, és talált labit. Hátha...

Jó a viszonyod a szüleiddel, őszinteség terén? Kérd őket meg, hogy ha mégis ők tettek valamit a kutyákkal, akkor mondják el neked, mert ez a bizonytalanság neked sokkal rosszabb. Ha mégsem ők, akkor keresd őket országszerte, mert elképzelhető, hogy valaki átutazóban volt, felmarkolta őket, és valahol máshol leadta, vagy még nála vannak.

A labit még érteném, ha ellopják, de a keveréket akkor otthagyták volna. Tehát szerintem ez nem lopás volt.

2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy valaki befogadta őket. Írok a retriever fajmentésnek. Egyébként az lehetséges, hogy valaki meglátta őket az úton, és megtarotta őket? Mert akkor itt lehetnek a közelben, és ha anyu is beleegyezne, szólánk a hivatalba, hogy a postásnak adjon ilyen 500 db kis papírt , és minden házhoz bedobják... Vagy valami ilyesmi. Talán valaki látta, vagy valakinél van.


Nem túl jó a viszonyom velük..

2012. jan. 5. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárki is meg akarná tartani őket. Két nagy testű kutyáról van szó. A menhelyeken az ilyenek nagyon sokáig sínylődnek. Egyet is nehéz örökbe adni nem, hogy kettőt. Szóval nem hinném.
2012. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyok. Az egyik közepes, a másik akkora, mint egy csivava!!!
2012. jan. 6. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Csivava méretű!!! Azt azért nem ártott volna a plakátra is ráírni. Én simán labrador jellegűnek néztem őt is a kép alapján. :)
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!