Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Elütötték a kutyámat,...

SOS Elütötték a kutyámat, szándékosan! Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Azt is tudom,hogy ki volt.A kutyám sajnos nem élte túl,el kellett altatni :(

Egy falubeli roma ütötte el egyébkén at autójával,mert utálta,hogy folyton ugat.Meg amúgy a faluban mindenkit utál.

Lehet valamit tenni?


2012. jan. 5. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom a kutyusod :(

Hogy került olyan helyzetbe, hogy elütötték? Kicsalták az udvarból vagy mi történt?

2012. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,kicsalta a haverja,a másik meg nekiment az autóval.A autót tuti nem sajnálták,mert egy ilyen régi roncs volt.Van szemtanú a szomszéd.

2012. jan. 5. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet őket jelenteni a rendőrségen, ha nem féltek tőlük. Ha igen, akkor bukta, költözzetek el.
2012. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést kell tenni, aztán majd meglátod mi lesz, igazat adnak neked és megbüntetik a felelőst, vagy rá se néznek az ügyre. Bocsi, csak ennyit tudok ajánlani. Sajnálom, hogy ilyen emberek is léteznek és a kutyádat is..:(
2012. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek a rendőrségre, de előtte beszéljetek a szemtanúval is. Ha ő nem fog elmenni tanuskodni, hogy látta, amint kicsalják a kutyát stb., akkor simán elintézhetik az ügyet annyival, hogy a kutya kiszökött, ti vagytok a felelősök érte, mert mit keresett kint..
2012. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az a baj,ha az egész cigány familía 40 taggal megesküszik rá,hogy ők nem is ismernek engem,logikus,hinek fognak hinni...
2012. jan. 5. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű eset :(

Sajnálom, hogy ilyen szörnyű helyen laktok :(

Borsod?

2012. jan. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Saját magad is megadtad a választ: semmit. Esetleg csatlakozhatsz a magyargárdához.
2012. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez most durván hangzik, de végig gondoltam, mit is tennék ebben az esetben én, és mivel ezt a fajtát hihetetlenül védi minden, számomra csak a "verőemberek" maradtak, mint egyetlen lehetséges megoldás.
2012. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Aztán meg holnap rád gyújtják a házat. Nem túl jó ötlet.
2012. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!