Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt tudom, hogy mik a tünetek...

Azt tudom, hogy mik a tünetek mikor fial a kutyám csak azt nem hogy a fialás előtt hány orával kezdődik?

Figyelt kérdés
szülés előtt hány orával fekszik a helyén egyfojtába?
2008. márc. 31. 01:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fekütt egyfolytában, általában éjszaka vagy hajnalban indul meg a szülés és egy délelöttig tart 4-5 kiskutyánál. de közben is mozog, iszik.
2008. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt egy 3évvel ezelőtt egy rettentő okos kis palotapincsim.Ő is hasas volt.És nem tudtuk pontosan hogy mikor kell neki fialni. Egyik délbe emléxem pont jött a postás.Én kimentem és olyan furán nyöszörgött.Jött utánam,mindig elém állt hogy nem mennyjek tovább hanem mennyek vele a helyére. Ezt eljátszottuk egy párszor mert nem tudtam mi a baja.Néhány perc múlva elindultam ő ment előttem,és mindig hátra nézett hogy megyek e:) Utána befeküdt a kis helyére és mindig a kis fejével lökdöste a kezem hogy simogassam.Itt még nem sejtettem semmit.Amikor az ajtó felé tartottam akkor mindig ugatot és követelte hogy menyek vissza mellé:)Na akkor már kezdtem kételkedni,és gyanitottam hogy lehet hohy itt az idő.Ugy is volt.Egy 15-20 perce rá meg is hozta első kölykét.Amugy ha fial a kutya aznap nem eszik.Inni iszik de nem sokat. Nagyon nyüzsög,nem találja a helyét.Keresi a kényelmet.Hát körülbelül ennyi.Remélem tudtam segiteni.
2008. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a kiskutyátokkal mi lett?
2008. ápr. 4. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

szia:) (én irtam második válszt) Hát sajnos nem tudta felnevelni öket. egyik kiskutyát én tudtam párnapig életben tartani ugy hogy mindig rá raktam a csecsére.De nem sikerült igy se megmaradniuk.Meg az anyjuk olyan volt hogy próbált volna belük játszani,mindig guritotta nkik a labdát és ugatot nekik.Nagyon sajnálom őt,mert sajnos apukám amikot a kocsival jött ki a garázsból, a kutyám csontot evet és nem látta hogy apu felé tolatt.....igy meghalt:'(

Volt olyan fialás hogy az első kölyke amikor megszületett nem lélegzett,és amit a tv-ben láttam hogy hogy kell ujszülött kutyákat ujra éleszteni,megcsináltam,és sikerült.Elkezdett lélegezni.Nos onnantól kezdve az anyukája is hálás volt nekem.Azóta nem is tudok magmhoz közel engedni más kutyákat.ő nem csak egy egyszerű kutya volt.Olyanokat csinált hogy hihetetlen.De már eltértem a kérdesedtől.Szóval asszem az elején benne van amit irni akartam.És neked mikor fial a kutyád? milyen fajta?

2008. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!