Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyus fajtatiszta...

Ez a kutyus fajtatiszta husky? Miért kell szegényt ilyen rossz körülmények között tartani?

Figyelt kérdés

Nekem Huskym van, és nem is tudom, hogy hol de beszéltem evvel az emberrel, persze nem személyesen csak neten, ő irt nekem, hogy neki is Huskyja van.

Oké és küldött képeket a kutyájáról. De ilyen körülmények között tartani szegény kutyust... Őt is kikötném egy lánchoz és akkor élje úgy le az életét.. Legalább volna benne annyi tartás, hogy még lefotózza addig normális helyen legyen, de ebben még annyi sincsen..

Mondjuk abban se vagyok biztos, hogy fajtatiszta a kutyája és még pároztatásra is ajánlgatja... nem értem az ilyen embereket!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 5. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem neki írod meg? Mi tegyünk ellene?

és nem fajtatiszta ...

2012. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2012. jan. 5. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem fajtatiszta!

De attól még rossz körülmények között van tartva.

2012. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megirom én neki is nyugi. de az ilyen ellen nem lehet valamit tenni?
2012. jan. 5. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Tényleg gyönyörű kutya és igen, tényleg husky, vagy legalábbis valamelyik felmenője az volt. De csak akkor fajtatiszta ha van tk-e.

De szerencsére ez, hogy láncon tartanak kutyákat már állatkínzásnak számít. Nem akarok tippeket adni, de lehet, hogy egyes állatvédő szervezeteket érdekelné a kutya körülményei. (Én biztos boldog lennék, ha legalább elkoboznák a kutyát a gazdától és valamennyi pénzbírságot szabnának ki a kedves tulajra.)

2012. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Van benne valahol husky. De németjuhász is. De törzskönyve nincs, az hétszentség.

Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, akinek van egy huskyja, az azonnal almokat akar gyártani. Minden második sarkon szaporodik valami, amit jobb híján huskynak kiáltanak ki.

2012. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit, csak beígérni neki egy jó nagy verést.

Hivatalos eljárás helyi jegyzőnél feljelenteni .. aztán örülj ha nem röhög ki.


1.

2012. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudnál feltenni még pár képet, valamiért érekel a kutya?
2012. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
miért érdekel?
2012. jan. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!