Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős Segítség Kéne! Nem...

Sürgős Segítség Kéne! Nem tudom mi baja lehet a kutyámnak, mit csináljak vele?! A kutyám nagyon rosszul van. Nyüszög, fáj valamilyen. Alig bír mozdulni. (folytatás tovább)

Figyelt kérdés

Ha jól vettem észre, akkor a hasa fáj neki ha feláll és megfogom, meg a hónalja is. Időnként liheg is, gondolom melege van... És alig bír mozdulni, felállni, menni... Fáj neki nagyon ha feláll és megpróbálom felemelni. És még kissé a hasa is meg van dagadva, fel van fújódva. Nem tudom mi baja lehet, mit csináljak vele?! egyébként kis termetű

Légyszi vki ha tud írjon rám, fontos lenne nagyon, mert attól félek, hogy vmi komoly baja van.


2012. jan. 5. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Hívd fel, vagy vidd ügyeletre.
2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menjetek ügyeletre!!!!!
2012. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg azonnal vidd orvoshoz... Ha esetleg bélelzáródása vagy bélcsavarodása van, abban holnapra elpusztul...
2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel minél hamarabb orvoshoz kell menned! Még most, este hívd fel! A feszes has és fájdalom leginkább gyomor vagy bélcsavarodás jelei, ami gyors kezelés nélkül végzetes lesz.
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Vidd el orvoshoz! Az én kutyám nem bírt felálni, mert valami hasmenése volt. O is fel volt fújódva. Kapott az orvostól gyógyszert , és néhány óra múlva jobban lett! És késobb a hasmenés is elmúlt!
2012. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

Hát, szuka vagy kan? Ha szuka akkor lehetséges hogy vemhes,

ha kan akkor inkább orvost kérdezz.

2012. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha szuka akkor is doki. Semmi jel nem utal a vemhességre,kedves hozzá nem értő. Kérlek ne adj neki hülye tanácsokat. Vidd dokihoz, azonnal!!!!
2012. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kan, és az a baj, hogy így este nem tudom hova tudnám elvinni. Ilyenkor az orvosok se nagyon rendelnek. Szolnokon vagyok. Ha valakinek van valami jó helye dokira vagy ügyelet vagy telefonszám annak örülnék nagyon. Elviszem akkor még most este dokihoz, ha tudom. Inkább, mint, hogy bármi baja legyen. És köszi a sok kommenteket ilyen gyorsan
2012. jan. 5. 22:37
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Nincs jobb ötletem, hívd őket. Igaz pestiek, de itt mindig van ügyelet. Hátha tudnak mondani felétek ügyeletes állatorvost, vagy legalább telefonon tőlük kérj tanácsot!

2012. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Telefonon akár budapesti állatorvosokat is hívhatsz, vannak egy páran éjjel-nappaliak, akár mindet végig is hívhatod.
2012. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!