Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős Segítség Kéne! Nem...

Sürgős Segítség Kéne! Nem tudom mi baja lehet a kutyámnak, mit csináljak vele?! A kutyám nagyon rosszul van. Nyüszög, fáj valamilyen. Alig bír mozdulni. (folytatás tovább)

Figyelt kérdés

Ha jól vettem észre, akkor a hasa fáj neki ha feláll és megfogom, meg a hónalja is. Időnként liheg is, gondolom melege van... És alig bír mozdulni, felállni, menni... Fáj neki nagyon ha feláll és megpróbálom felemelni. És még kissé a hasa is meg van dagadva, fel van fújódva. Nem tudom mi baja lehet, mit csináljak vele?! egyébként kis termetű

Légyszi vki ha tud írjon rám, fontos lenne nagyon, mert attól félek, hogy vmi komoly baja van.


2012. jan. 5. 21:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy azért volt enyhén felpuffadva mert csak egyszerűen kakálnia kellett..:)

Hát igen, mindig a legrosszabbkor van a baj.:S

De nálunk még szerencsére nem nagyon kellett dokihoz vinni, hogy valami baja van.:D Általában jól volt, ezért is nem nagyon tudtam, hogy most mi lehet a problémája és mitől..Eddig talán ez volt a 2. ilyen komolyabb eset, amikor meg is ijedtünk rendesen. (ha jól emlékszem)

És én is örülök neki, hogy megint jól van, és vigyázok rá, hogy megint sokáig ne legyen semmi baja:D

2012. jan. 9. 01:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!