Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszajöhet még a kutyusom?

Visszajöhet még a kutyusom?

Figyelt kérdés
Egy hete eltűnt,mert tüzel.Már plakátokat ragasztottam.Felhívtam a gyepmestert,ő azt mondta,nem látta,de elütve sem egy kutyát sem.Egész falut körbejártam,de sehol.Ennivaló nélkűl mennyit bír ki a kutya?Messze el tud menni?Már volt egyszer,hogy elment egy hétre,de visszajött.Reménykedhetek még?:(((
2012. jan. 6. 00:17
 1/6 Csurmi ***** válasza:

Igen, még visszajöhet. Lehet hogy valaki befogadta, mert azt hitte nincs gazdája.

Az is lehet hogy ellopták, ha esetleg valami nagyon szép kutya volt. Anyukám díjnyertes kutyája is eltűnt, kiderült hogy ellopták. 8 hónap múlva egy ismerős megismerte egy másik városban. Anyukám elment hogy megnézze, megkeresse. Sehol semmi. Hívta a nevén is többször. Valószínűleg a kutya meghallotta mégis, mert rá 2 hétre otthon volt csapzottan. Szóval ne add fel, minden megeshet. :-)

2012. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy már a legközelebbi faluban van.Ha befogta valaki,akkor úgy sem adja vissza,én meg nem tudom,hogy kinél lehet. :(((De köszi,hogy egy kicsit,megnyugtattál.
2012. jan. 6. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
én kutyám is volt már hogy elment de viszajött,szerintem valaki magával vitte...
2012. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne add fel! Ha valaki befogadta a legközelebbi faluban, akkor a plakáttal járj végig ott is, hátha meglátod. Talán lesz az illetőben annyi emberség, ha már befogadott egy állatot, vissza is adja azt a valódi tulajdonosnak. Főleg, ha látja, hogy a kuytád megismer.
2012. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem két faluval odébb sikerült megtalálni a kutyáimat, az volt a szerencse, hogy van a nyakukban biléta a telefonszámommal, és felhívtak, hogy megtalálták őket. Chipjük is van, ha befogják, menhelyre kerül, vagy állatorvoshoz, ott kiolvassák és tudják kié.

Vigyázzatok rá jobban!

2012. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék,hogy milyen messze tud elmenni,és ha messze van,hazatalál-e?
2012. jan. 6. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!