Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan kapok 1 yorkit...

Hamarosan kapok 1 yorkit léccives irjátok le mi kellne neki? Kérlek ugy irjátok pl. : táp- (márka) -__FT Köszön szépen a válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek? Remélem tenyésztőtől...
2012. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

neked aztán nem tök mind1 első?

rögtön ez a kérdés

h honna veszikte na jó akkor ne kérdezzük má meg tőle h mennyiért?

2012. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem érdekel, hogy mennyiért. Azt nem akarom, hogy neki is ilyen kérdést kelljen 1 hét múlva kiírnia :(


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2533553-karac..

2012. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vesszünk :)
2012. jan. 6. 14:52
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor jó:)

Egyébként ő biztosan el fogja mondani, hogy idáig mivel etette, gondolom ad is majd a tápból. Ha szeretnél váltani másik tápra, azt is csak fokozatosan, nehogy hasmenése legyen.

Amik szerintem jó tápok az az Orijen, Acana, Eukanuba, Taste of the wild, Royal Caninnal is sokan etetnek. Hill's, Happy Dog-nak is van prémiumja, ha jól tudom, Pro Plan, Pro Pac.

2012. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jan. 6. 15:03
 7/14 maoamom ***** válasza:

Táp: (én ezzel etetek, sztem nagyon jó és árban is megfelelő)

[link]


Kell neki fekhely amibe feküdhet,ami az ő kis kuckója lesz.

Etető- itató tálak (pár száz Ft.), játékok, nyakörv/hám, póráz (minőségtől függ, Fressnapf-ban lehet nézelődni, de van számos webáruház ahonnan lehet drágább, luxus termékeket rendelni), ruha( ha szeretnél,3-4 ezer Ft-tól a csillagos ég), fogtisztító rágóka( én préselt marhabőr rudat veszek neki 20db 500 Ft), bolha- kullancsirtó (Advantix Spot on-t veszek neki 1600-2000 Ft egy adag, ami egy hónapra elég), sapmon-balzsam (ha jó minőségűt akarsz amivel nem mérgezed szegényt akkor ajánlom: [link]

Röviden ennyi jutott az eszembe, remélem picit tudtam segíteni.

2012. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

én szaporítótól vettem 2 éve és olyan egészséges és zép mint a makk :) valaki jól jár vki nem

ez is a szerencsén múlik mint minden az életben h mennyire vagy pancser már ne is haragudjon meg senki ezért a mondatomért;)

2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*szép
2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segítettél!
2012. jan. 6. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!