Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutyámnak fájnak...

Németjuhász kutyámnak fájnak az ízületei ez már az öregség, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van egy németjuhászom, 10 éves múlt mostanában látom h a hátsó lábai picit ilyen "lépegetőként" mennek, mintha meg lenne kövülve. Nehezen is ül le, előre nyújtja a lábait. Ez nagy probléma, az öregség jele?
2012. jan. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutassátok meg dokinak, lehet csonthártya gyulladás is (ha jól tudom).

Az én kutyusom még fiatal, én izületvédőnek zöldkagyló kivonatos Vetri Care GF600-at veszek neki.

2012. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de jóra már ne számíts. Tapasztalatból mondom, az állatorvos beavatkozása ilyenkor már csak rovid távon segít. :-(
2012. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen korú nj már bizony öreg. A jelek inkább a gerinc problémájára utalnak, bár az ízületei sem lehetnek már egészségesek. Beszélj állatorvossal és ő tud ajánlani olyan gyógyszert, ami enyhítheti a fájdalmait. Van egy tabletta, havonta egyszer kell beadni.//Trocoxil// Igen jók a visszajelzések a hatásáról. Meggyógyítani nem fogja, de javít az életminőségén a hátralevő éveiben.
2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!