Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! Mi baja lehet a...

S. O. S! Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Ma délután lett rosszul,alig tud menni,összecsuklik a lába,most csak fekszik de mintha alig lenne már benne élet:(( Most elég jol meghizott.két éves közepestestü keverék Liza.Milyen tünetek lehetnek ezek?Talán mérgezés?Jön majd 2óra mulva hozzá a doki de addigis kiváncsi vagyok.Köszi
2012. jan. 7. 14:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most csak fekszik és alszik de alig tud lábbra állni,ha szolok neki van hogy nem is figyel fel rá.
2012. jan. 7. 14:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan problémának tűnik a számomra, amit egy kistáskával érkező doki orvosolni tud. Szerintem s.o.s-ben szerezz egy kocsit és vidd be egy jól felszerelt klinikára.
2012. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A dokinál nem tudunk többet mondani, és igen, neki sem valószínű, hogy elgé lesz az, amit magával hoz, be kéne vinni egy normélis rendelőbe, ahol több lehetőségük van arra, hogy megvizsgálják.
2012. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Dokija válogatja. Én is ültem a lépcsőn, ölemben a kutya feje, és ott bőgtem, hogy addig bírja ki, amíg a doki odaér.


Perfekt az állatorvos bácsi, megvizsgálta, megmondta, mi baja, kapott két injekciót, írt fel gyógyszert, és este már önállóan botorkált az udvarban. Másnap már úgy nézett ki, mint aki sose volt beteg.


Valószínűleg valamilyen szervi baja lehet a kutyának, és persze a mérgezés sem kizárt. "Klasszikus" patkányméreg esetén adj neki tejet, abban van K vitamin! Ártani nem fog.


Csokit ugye nem szokott kapni?

2012. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal? volt az orvos? Vagy elvitted? Remélem minden rendben van!
2012. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bocsi a késöi válaszért.Köszi az aggodást:) megcsipte egy fertözött kullancs..adott neki 2 injekciot és ma reggelre mintha mi sem történt volna:) Meggyógyult!!:)))nagyon örülök a kis Lizinek:)
2012. jan. 8. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy "csak" ennyi volt! És hogy rögtön értesítetted is az orvost! (sajnos nagyon sokan nem eszik:((, nem is szoktam érteni, hogy hogyan tudják ezt nézni?!)
2012. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"eszik", helyett "teszik"- bocsi, rossz a "t"-m.
2012. jan. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem, tettél rá kullancs ellen spotot?
2012. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen 2 honapja tettem rá ami 3 honapig véd,az volt ráirva.Azt hittem télen nincsenek is kullancsok..
2012. jan. 9. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!