Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor etessem a kutyámat...

Mikor etessem a kutyámat reggel? Miután levittem, hogy elvégezze dolgát? Vagy először etessem meg és utána vigyem le.

Figyelt kérdés

Általában este van nagy séta a kutyusnak. Reggel és a többi napszakban csak az udvarban elvégzi a dolgát,futkozik egy kicsit és a lakásban van.

Azt tudom,hogy sétáltatás után kell neki enni adei,mert különben bélcsavarodást kaphat. De reggel ébredéskor hogyan kell?


2009. máj. 23. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a kutya? Nagytestű kutyáknál figyelni kell, hogy miután megkapta a kajáját, ne nagyon futkározzon,ugráljon, mivel náluk fokozottabb a gyomorcsavarodás veszélye.
2009. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angol bulldog a kutyus,most 17 kg.
2009. máj. 23. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

MINIG csak séta után,és evés után ,ha lehet,kb.2 óráig ne nagyon mozogjon,ugráljon.

Mikor a mienk kicsi volt,evés után mindig be lett zárva a szobakennelbe pihenni.

Iszonyú betegség a gyomorcsavarodás,láttam benne pár kutyát meghalni,nem kívánom senkinek,hogy végig kelljen néznie!

A bulldog épp elég nagy méretű ahhoz,hogy megkapja,de volt már gyomorcsavarodásos tacskó méretű kutya is.

2009. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,ahogy az elöttem lévők írták! Mi mindig az etetés elött játszunk, sétálunk vele így kevésbé rohangál utána!:)
2009. máj. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!