Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezeket veszem a yorkimnak, jók?

Ezeket veszem a yorkimnak, jók?

Figyelt kérdés
Táp, jutalomfalat,fésű, csatt, nyakörv, póráz,ház, kisebb párna, fekhely, sok játék, fogtisztító eledel, valami vitamin, itató-etető tál, takaró, plüss a sajátomból, rágó játék, sampon, bolhanyakörv, biléta,kutyatészta, kakazacsi, jutalomfalattartó amit csinálok, pelenka(de ujságpapír is megteszi), helyhezszoktató spré, névtartó,
2012. jan. 7. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze hogy jó!!
2012. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor oké.
2012. jan. 7. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka meg helyhezszoktató spray nem kell, vidd le sétálni. Nézz körül a kérdések között, sokan megszívták a pelenkával, mert jól megtanították rá a kutyát, hogy a lakásban pisilni meg kakilni jó, és nem tudják róla leszoktatni.

Vitamin sem szükséges, ha jó minőségű tápot kap. A túl sok vitamin árthat.

A kutyatészta szintén felesleges, jó tápot egyen, ne tésztát.

Takaró? Láttál te már betakarózó kutyát? Úgy értem, amelyik tényleg takaró alatt aludt. Semmi szüksége rá, ő egy kutya, lefekszik valahova és alszik, földön, füvön, párnán, akármin, de tuti biztos, hogy nem takarózik be.

Biléta és névtartó? Nem viszed kicsit túlzásba? Chippeltesd, és elég lesz a biléta is.

2012. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Táp oké, ha van rá lehetőséged, akkor prémiumot vegyél.

Jutalomfalatra én nem költenék, sokkal jobb, ha Te magad készíted. Pici sajt, sonka, virsli, főtt husi, stb. Ezekről legalább tudod, hogy nincsenek tele mindenféle adalékokkal.

Fésű alatt nem tudom mit értesz, az ő szőrüket ilyennel tudod fésülni: [link]

Póráz, párna, fekhely oké, a házat nem értem:)

A játékokkal óvatosan, mert át lehet esni a ló túloldalára. az én yorkshireomnak nagyon sok játéka van, ehhez képest a kedvence a tenisz labda, a wc papír gurigák, és egy régi plüssöm. Illetve a Kong játékokat tudom ajánlani, azzal a legtöbb kutya szeret játszani.

Fogtisztító eledel, vitamin - ezek szerintem megint csak feleslegesek, ha nincs rá oka, akkor én nem adnék ilyeneket.

Etető, itató oké, takaró nem kell:)

Rágó játékot nem egészen értem.

Samponból is próbálj valami jó minőségűt használni, azon az oldalon ahol a kefét linkeltem, megtalálod a legjobbakat. Zanniék forgalmaznak minden olyan cuccot, amivel a kutyákat kiállításra készítik fel, tehát azok nagyon jó minőségűek. Ne fürdesd túl gyakran, max. havonta 1x!

Bolhanyakörv ok, biléta is lehet, de ettől függetlenül chip legyen benne!! Ez nagyon fontos!

Kutyatészta - az mi? :D

Kakazacsi ok, bár én zsepivel veszem föl, és dobom ki.

Jutalomfalattartó felesleges (szerintem) én egy kis nejlonzacsiba teszem a zsebembe, ha viszek neki a sétára.

Kutyapelenka helyett sima patikában vegyetek betegalátétet. Ez ugyanolyan, mint a kutyáknak gyártott pelenka, csak olcsóbb. Azt hiszem van olyan méret, hogy 60x40 cm-es, én azt használtam anno, félbevágva is bőven elég.

Helyhezszkotató spray semmit nem ér, felesleges pénzkidobás.

Névtartó az nem ugyanolyan, mint a biléta?


Azért beszélnélek le pár dologról, mert egy kutya amúgy is sok kiadással jár, főleg az elején.

2012. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Csatt először még teljesen felesleges. Ház az mi akar lenni és minek? Fekhely jó, külön párnára nincs szükség. Fogtisztító eledelt én nem vennék, elrontja az étvágyát. Normális táp mellé minek kutyatészta? A pelenka is csak arra jó, hogy vér izzadj a szobatisztaságra neveléskor. Inkább gyakrabban kellene levinni. Ha megszokja, hogy a lakásban is lehet pisi-kaki, marha nehezen lehet majd leszoktatni róla. Éppen ezért a helyhez szoktató sprayt is feleslegesnek tartom. A biléta pedig nem pótolja a chipet, remélem az is van benne.
2012. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsi hámot akartam írni!
2012. jan. 7. 15:48
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat, sok mindnről lebeszéltetek és igy olcsóbb lesz a kutya cucca köszönöm! :))
2012. jan. 7. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
A hámot is kihagynám. Amíg nem tud normálisan pórázon közlekedni nem szabad használni, utána meg felesleges.
2012. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!