Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kifejezetten nagytestű...

Egy kifejezetten nagytestű kutya tud szaporodni egy kistestűvel, tudtok erre példát, és milyenek lesznek a kölykök?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én láttam már egy berni pásztor, pincser keveréket. A berni volt a szuka, a kölyök meg úgy nézett ki, mint egy pimcser, csak nagyobb volt. De természetesen bármilyen variáció lehetett volna a kettő közt.
2012. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Hát szerintem tud. (pl Labrador egy tacskóval)

A kiskutyák nem lesznek fajtiszták. Általában a kolykok foleg az anyjukra hasonlítanak, de láthatóak az apa jegyei is.

(pl. labrador nostény) Akkor a kiskutyák foleg fekete, zsemle, vagy csokibarna színuek lesznek, de alacsonyabbak leszenk,rovidebb lábak, hosszab szor, és esetleg lesz a nyaka alatt valami folt vagy egyéb helyen.

2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnak. Sokszor hallok roti-tacsi keverék kiskutyákról. Ha azonban a tacsi a szuka, akkor veszélyes is lehet..
2012. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

16:39-nek.

Már olyan sokszor írtam, attól még fajtiszták, mert a szülők kutyák, csak nem fajTAtiszták.


A kérdezőnek, persze, hogy tudnak. A szomszédunkban elméletileg egy puli-dobermann keverék élt. Közepes termetű volt, szürke, göndör, félhosszú szőrrel.

2012. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhász-tacsi mixről hallottam még régebben. A szomszéd mesélte, hogy "sámlit használtak" a kutyák, ő látta. A németjuhász szuka beleállt egy keréknyomba és a kan tacsi a széléről nagy nehezen felérte :)
2012. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D az utolsó azért vicces lehetett... :D
2012. jan. 9. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!