Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajánlanátok?

Milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Barátommal még ebben az évben szeretnénk elkötelezni magunkat egy kiskutya mellett, ezzel kapcsolatos lenne a kérdésem.

Ő is dolgozni fog addigra reményeink szerint és én is. Az én munkám nem annyira kötött, egyéni vállalkozásba kezdek.

Olyan fajtát szeretnénk aminek nem hullik nagyon a szőre, nincs szüksége feltétlenül kutyafodrászra,könnyen ápolható. Kisebb testű (kb yorki mérettől-beagle méretűig).

Tudnádtok valamilyen fajtát kifejezetten ajánlani, vagy esetleg csak ötleteket adni?

Köszönöm!


2012. jan. 7. 18:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
még annyi kifelejtettem a leírásból, hogy a munka helyem a lakásunktól 20 km-re van, ha úgy adódik vinném magammal a kutyust, hogy ne legyen egyedül egész nap. Vagy ez fölösleges?
2012. jan. 7. 18:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Én biztos Westie-t, Beagle-t tartanék.;)
2012. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a menhelyrol orokbefogadhatnál valamilyen kisebb testu kutyust! :) Azt mondják azok a leghálásabbak!

De ha fajtisztát szeretnél: akkor beagle, tacskó, westie...

2012. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mennyit adnátok ki érte.:) lehet hogy hülyeséget írok szóval.. ha ,,drágább'' kutyust szeretnétek mint pl a Westie,Yorki akkor őket szívesen ajánlom:) de ha nem akartok olyan sokért kutyust venni akkor ajánlom a beaglet,tacskót,német törpepincsert,palotapincsit(a palotapincsiről csak annyit hogy nagyon ravasz kiskutyák,mindig szökni akarnak és kiszámíthatatlanok) Szóval Sok Sikert :D
2012. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem az ár számít, de természetesen 30-nál többet nem nagyon szeretnék érte kiadni. Jack russelre gondoltam. Szerintetek?
2012. jan. 7. 18:38
 6/15 Akiteki ***** válasza:
Mindenki a saját kedvenceit ajánlja. Én is: whippet. Ideális családi kutya kezdőknek is, bárhová magaddal viheted, imádja a társaságot és nem agressziv más kutyákkal szemben sem. A szőrét csak vedléskor jól ki kell kefélni, mint a rövidszőrűeknek általában. Persze csak akkor, ha lakásban lakhat, de úgy vettem ki a beírásodból, hogy nem a kertbe akarod kizárni.
2012. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen benti kutyust szeretnék, igen
2012. jan. 7. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
A Jack Russel is jó döntés :D
2012. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdeklődj menhelyeken, ott elmondod mit keresel és ők pontosan ráböknek a neked megfelelő kutyusra.


Merre laksz ? szívesen ajánlok alapítványt

2012. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Akiteki ***** válasza:
100%
30 ezerért én is menhelyet ajánlok. Ennyiért nem találsz megbízható kennelt, akkor meg inkább fogadj örökbe egyet.
2012. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!