Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dog, valóban olyan...

A német dog, valóban olyan marad egész életében mint egy "nagy kisgyerek"?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy a dog egy 70 kilós öleb. Nem kisgyereknek mondanám, hiszen azért képes megkomolyodni, de nem az a marcona arisztokrata lesz, akit a kinézete alapán várnánk.
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy gyönyörű merle német dogom. Nem törődött azzal hogy agyon nyom,amint leültem már mászott is az ölembe.Es tényleg igy van,egy nagy gyerek volt. Mindig huncutkodott. Imádtam!!!!!!!!
2012. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
talán azért nem nőnek fel, nem mert sose öregszenek meg igazán, hiszen korán halnak, olyan 8 éves koruk körül. más kutyák 10 éves koruk felett kezdenek el öregesen viselkedni, ez a dogoknál kimarad. gondolom én. bár nekem nem volt dogom, csak érintőlegesen ismerek dogokat.
2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!