Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám még kölyök és nem...

A kutyám még kölyök és nem szobatiszta! Mattosan fénylő járólapra sokat pisil, ahova gyárt mégjobban kimattosult ez lehet?

Figyelt kérdés
Azt nèztem hogy ilyen vajszínű járólapom van az lehet hogy azok a foltok ettől vannak? Ha igen ezzel tudok valamit kezdeni hogy újra szép legyen? Sikàltam mindennel de ez bizony kimattosult csúnyán foltokban.. Kész vagyok.Csere nélkül valami megoldás??! Segítsetek kérlek!! Előre is köszönöm!
2012. jan. 7. 22:42
1 2
 1/13 Akiteki ***** válasza:
71%
A kutyát szobatisztaságra kell nevelni, a többire meg esetleges építkezés vagy háztartás rovatban kérdezz rá.
2012. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elképzelhető, h kimarta, főleg, ha nem takarítod fel azonnal (mondjuk épp dolgozol és nem vagy otthon). a folttól szerintem semmilyen felületi kezeléssel nem tudsz szabadulni. neveld mielőbb szobatisztaságra az ebet.
2012. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, ott lemarta a fényezést. Ha nem tudsz rá figyelni zárd el, kerítsd el és ott legyen valami--újságpapír, kutyapelus, amire tud piszkítani.
2012. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy fest.. Èjjel mikor alszunk akkor csinálja és a fűrdőbe van elzárva èjszakára és végig ocsmàny,foltos lett a fênyezése a lapnak.. Ki vagyok nagyon mert nem saját lakás hanem egy dràga albèrlet és nem akarom szétcseszni és most tanácstalan lettem.. Ma volt nagy takarítás nálunk és most vettük észre hogy akárhányszor mossuk át foltos egy csomó helyen.. Olyanra gondolok minthogy fabútorápolóba pl.. a pronto amitől fényes lenne a járólap...
2012. jan. 7. 23:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

Talán még tanácsot is tudnak adni.

2012. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan helyen altasd a kutyát, ahol pisilhet, amíg nem teljesen szobatiszta.
2012. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
van otthagyva neki ujság meg néha odapisil néha járólapra,csak a bibi hogy gyönyörű vadiúj járólap volt....A kutya mégcsak 10hetes kb..
2012. jan. 8. 00:48
 8/13 anonim ***** válasza:
készíts neki almot vagy spéci kutyapelust éjszakára
2012. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok az egyetlen, akit nem érdekel, h a még kicsi korában nem szobatiszta kutyája pisije elszinezte a padlót?


Mt érdekel engem a parketta meg a járóap, ha velem lehet életem egyik legjobb barátja és "szerelme" :)

2012. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Spéci szaniter tisztítóval bekentem a felületet majd sima vizes ronggyal áttöröltem majd száraz papírtörlővel és valami csoda folYtán eltűnt,semmi más nem hatott!!
2012. jan. 8. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!