Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Mit csináljak a kutyával...

HELP! Mit csináljak a kutyával? (Gyors választ kérné)

Figyelt kérdés
A nővéremnek van egy yorki kutyája, most elment a diszkóba, és itthon hagyta, most meg nem marad, nyüszít ugat, keresi a gazdáját. Most hagyták egyedül először, mert vagy a barátja vagy ő vigyázott rá mindig.. Engem nem is ismer, mert most lát másodjára, nem marad velem se. Mert ők Angliába élnek, csak haza jöttek látogatóba... Már anyámék is felkeltek a kutya ugatására... Ha így folytatja a kutya kidobják az udvarra a hóba.... :S
2012. jan. 8. 01:30
 1/5 anonim válasza:
12%

Adj neki enni,inni simogasd és ne engedd el.

Nekünk is ugatott kezdetben mikor elmentünk itthonról,de visszamentem a fenekére vertem,helyére küldtem és nagyon csendbe volt,ha "megmered" csinálni hogy ráversz egy kicsit akkor így próbáld a helyére küldeni.

2012. jan. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
vidd ki sétálni! vagy szólj a nővérednek hogy menjen haza, mert nem bírsz a kutyájával. én a sajátomat se tudtam megnyugtatni, mikor elvittem a szüleimtől magamhoz, pedig az nem egy teljesen idegen környezet volt számára, és én se voltam idegen neki:s
2012. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Esetleg vedd magadhoz, simogasd, próbáld nyugtatni, azaz nálunk csivavánál bejön ha tudja valami nincs rendben, hogy "css nyugi nyugi nyugi" sok simi.. :)

Ő, igen mint első is mondta, inni való esetleg valami kis kaja amit adsz neki. Ő, nem tudom hogy elhallgat-e a kutyus, de nálunk ha azt mondjuk "psszt" vagy "csitt" akkor abbahagyja a vinnyogást, és megnézzük mi a baj, ha csak keres valakit a családból eljátssza többször.

Sok sikert:)

2012. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem rég evett és ivott, már nem kér. Nem tudom hogy kell bánni az ilyen kutyával, nekem macskáim vannak... :S.


Felhívtam, SMS-t is írtam neki, de nem válaszol... lehet hogy nem vette észre.


Most hirtelen lenyugodott, és lefeküdt aludni.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 8. 01:44
 5/5 Catz ***** válasza:
100%
Ne simogasd, ne nyugtatgasd, mert azzal csak azt éred el, hogy érzékeli, hogy tényleg nincs valami rendben. Ezzel csak megerősíted benne az aggodlamat, a félelmét. Hagyd figyelmen kívül, ha nagyon ugat, akkor meg dobj felé egy üres flakont.
2012. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!