Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja a kutyám ezt a...

Miért csinálja a kutyám ezt a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Testvérem gyerekére ügyeltem, velem volt a kutyám is egy csivava.

Ültünk a kanapén és a kutya a háta mögé jött, két lábra állt és rosszat csinált, olyat amit más kutya lánnyal kellene.Na akkor rácsaptam picit hogy ilyet nem szabad, de nem értem hogy miért csinálta ezt a gyerekkel. 9hónapos a kutyus


2012. jan. 8. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dominánsnak érzi magát a gyerekkel szemben.
2012. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltatok már az ivartalanításra? Nem ez kéne legyen a probléma fő megoldása, de 9 hónaposan a kutyád épp kamaszodik, és próbálgatja a határokat. Egy ivartalanított kan kutya sokkal könnyebben kezelhető.

A kutyák fogalmai szerint egy falkában csakis a vezérnek van joga párosodni, ezért csinálják ezt, nem csak kanok szuka kutyákkal, hanem bármilyen neműek bármilyen neművel, sőt emberrel, macskával, díszpárnával, plüssállatkával is, ha hagyod. Ez nem a szaporodást szolgálja, egyszerűen azt jelzi, hogy fölötted áll. Na ezt nem kéne hagyni.


Olvasd ez ezt a cikket, és tartsd be a benne foglaltakat, az majd segít. Nem sok, 4 oldal. [link]

2012. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Catz ***** válasza:
Simán ledominálja a gyereket, téged pedig semmibevesz. Ha továbbra is hagyod, lehet, hogy legközelebb, ha nem tetszik neki valami, megkap. Akár téged vagy a gyerkőcöt.
2012. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!