Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rángatózik álmában,...

A kutyám rángatózik álmában, ez normális?

Figyelt kérdés
Már évek óta. De ne nagy rángatózásokra gondoljatok,viszont volt olyan is, hogy felhördült,de pár mp után "észreveszi" magát,és mély álomba zuhan,akkor már nem csinálja. Gondoltam, hogy ez normális,mert már embernél is láttam,hogy forgolódik,de...esetleg szoljak az állatorvosnak? Valaki?
2009. máj. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

csak álmodik :) biztos vadászik valamire vagy nyargal egy naaagy mezőn... :)

normális nyugi, nálunk macskák vannak, ők is szoktak álmukban rángatózni, hangokat kiadni.

Sőt :D álmomban álítólag én is rugdosódok meg beszélgetek.. van mikor tisztán érthető hogy mit mondok :)

2009. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Semmi baja,csak álmodik.
2009. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szia! hát úgy tudom, hogy ez normális,ilyenkor álmodik .vannak kutyák, akik még "szaladnak" is álmukban :), az tök vicces, szerintem nem izgulj:)
2009. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális dolog...volt már egy pár kutyám és mindenik rángatózott néha alvás közben,amely azt jelzi hogy nagyon mélyen alszik.aggodalomra semmi ok..:)
2009. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze, csak álmodik. Az enyém szimatolt is álmában, meg morgott, vicsorgott, "szaladt", mikor mit álmodott. :)
2009. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huhh,köszönöm szépen,most megnyugodtam. Pedig már morfondíroztam,hogy felhívjam-e az állatorvost,csak..féltem volna,hogy kinevet :) Jobbis,hogy inkább Titeket kérdeztelek meg :) Múltkor nagyot sétáltunk,és másnap kicsit megdagadtak az izmai,azonnal kocsi,kutya,orvos...de azt mondta,hogy jobb lett volna,ha csak kialussza magát otthon :) Nem szívesen zargattam volna megint :)
2009. máj. 24. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem vicces, lehet epilepszia tünete ia...
2009. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!