Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktál hülye megjegyzéseket...

Szoktál hülye megjegyzéseket kapni, amiért keverék a kutyád?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. Abban a pillanatban lenne vége az illető életének.
2012. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
öö nekem fajta tiszta kutyám van de volt egy keverék kutyám és nem montak rá semmit ! ;) mijen kutyád va ? ha szabad kérdeznem ?
2012. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
természetesen keverék. azt hittem, kiderült a kérdésből :)
2012. jan. 8. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Más se hiányozna. Senkinek semmi köze hozzá, és ha nem tetszik, tehet egy szívességet.

Egy ismerősömnek valami parányi sétatéri keveréke volt, és ahányszor kérdezték, milyen fajta, mindig szemrebbenés nélkül rávágta, hogy törzskönyves szibériai medveölő, csak koraszülött volt. :)

2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szoktam megjegyzéseket kapni, de csak kedveseket. Mindig dicsérik őket, hogy milyen szépek. Igazából nincs rajtuk semmi különleges, csak mivel lakásban tartottak, így szép fényes, tiszta a szőrük. Na ez errefelé ritkaság :)
2012. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem sincs keverék ebem ,fajtatiszta bichonom van de amikor egy páran kutyások az utcán sétálgatunk van két keverék kutyus is köztünk és egy csávó annyira nagyra van az amstaffjával szép kutya de mindig elengedi és direkt arra hozza és a nyakörvénél fogva elkezdi a kutyájának -gyere menjük a korcsoktól meg vakarék ebektől nem érnek semmit ezt úgy mondja mintha ha mind az 5 kutya keverék lenne, de én a keverékre se szoktam megjegyzést tenni mert szerintem szép kutyák és jó dolog ha vki megment egy menhelyi ebet :) de ennek az embernek mindegy milyen kutyája van másnak lekorcsozza még ha egy szép tk-s kutyáról is lenne szó,már nem egyszer szóltak be neki hogy hagyja abba más kutyájának az ocsárólását de nem hagyja..

nah az ilyen embereket tudom utálni..

2012. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2.-hoz +1. :P
2012. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!