Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai stafford kan kutyusna...

Amerikai stafford kan kutyusnak név?

Figyelt kérdés
ma kaptam és fogalmam sincs milyen név illik egy ilyen kutyához.én a Teqilára gondoltam de kinevettek
2012. jan. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
halli :) nekem van egy staffim és Borizs nak hivják nagyon jó kutya ;) am nehogy aszd ad névnek xD valami komoly név kell egy ijen komoly inteligens és erös kutyának google kutya nevek és ki hoz egy csomot ;9 remélem tutam segiteni ;)
2012. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Tequila jó név, de ha már itt tartunk, a Brandy és a Whiskey is :) (főleg, ha sárgás színű a kutyus). A Tyson már elég közhelyessé vált, de ettől függetlenül jó név.

Egyébként úgyis rájössz majd, mi az, ami pont hozzá illik. Én a kutyámnak egy hétig nem bírtam nevet adni, míg rátaláltam a tökéletesre. :) Majd ha kiismered, rájössz, mi való hozzá.

Jó kiskutyázást!

2012. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is amstaffom van, ő szuka. Lucie a neve. Az anyját is tequilának hívták.


Legyen Nico, Diesel, Carlos, Omár, Kinte, Dumbó

2012. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ami nagyon tetszik Staffinak, az a Rio, Cuba, Bentley, Vegas :) Nem tudom megfordult-e már a fejedben a Tyson név, de azt semmiképp mert szinte mindegyik staffinak,pitnek ez a neve :D De amugy a tequila is jó név bár én azt inkább csivavának adnám a származása miatt :)
2012. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nico lett,épp Steven Segal filmet néztem....:D
2012. jan. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!