Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért tolat mindíg a...

A kutyám miért tolat mindíg a képembe? Megsimogatom, megfordul, és odatartja a seggét.

Figyelt kérdés
Most mit akar d*gást? XD :D (lány kutya)

2012. jan. 8. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
XD vicces :D am mijen idös ? nem lehet hogy kanos, van rajta kivül más kutya ?
2012. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amúgy már elég rég csinálja, csak ma is csinálta és gondoltam megkérdem :D am. már van vagy 6-7 éves. És igen, van mégegy nőstény kutyám rajta kívül.
2012. jan. 8. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja. dörgölőzik. mutatja hogy szeret :) sztem:D
2012. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelenti: "vakard a seggem!"
2012. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez jellemző a szuka kutyákra, egyszerűen csak szeretik, ha a hátuknál hátul simogatod a farok fölött. Nekem mindegyik szuka kutyám szereti, főleg, ha boldogok.
2012. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Kérdésben a válasz.
2012. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hehe, megoszlanak a vélemények, köszi, még írhattok :D
2012. jan. 8. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is az a tapasztalatom, hogy a kanok a fülvakarászást bírják általában a legjobban, a szukák meg a segg vakarászást. Az előző kutyám teljesen seggsimogattató volt, idegeneknek is rögtön tolta a popsit ha kedvesen szóltak hozzá :)
2012. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kanom van és ugyanezt csinálja, de csak velünk. Idegeneknek a fejét tartja.
2012. jan. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ez a bizalom és behódolás jele, mert így sokkal védtelenebb, mitha a harapós fele volna az ember irányában. Olyasmi lehet, mint amikor hanyatt fekszik és a hasát mutatja.
2012. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!