Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól mehetünk reggel sétálni?

Mikortól mehetünk reggel sétálni?

Figyelt kérdés

Szeretnék reggelente suli elött egy kis sétát tenni a kutyusommal, olyan háromnegyed 7- 7 óra között. A környékünkön sok kutya van és persze jeleznek mikor gyorsan elmegyünk elöttük.


Ez a reggeli séta nagyon hasznos, de nem akarok kellemetlenséget okozni az többi lakónak. Hozzáteszem, ebben az időpontban, szinte percenként kiáll valaki az autóval és indul munkába, ezért szerintem már nagyjából mindenki ébren van. Rádaásul az ő kutyáik ugatnak, az én kutyám csak gyorsan elmegy velem a kapu elött, rádaásul ő nem szokta a többi kutyát megugatni, akik elmennek a kapunk elött, csak ha nagyon közel jön a kapuhoz az idegen kutya, akkor figyelmezteti.


Mit gondoltok, rendben van így a reggeli sétánk?


2012. jan. 9. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így tök oké, ne érezd magad rosszul, ha néhány kutya megugat. Pár másodperc után úgyis abba hagyják.
2012. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák már csak ilyenek. Ugatnak. Tökmindegy mikor mész, szerintem aki kutyát tart az hozzá van szokva hogy néha ugat a kutyája. Én soha sem gondolkodtam azon, hogy hány óra van és zavarok-e valakit a kutyasétáltatással!
2012. jan. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar a kutyaugatás felénk. Többször volt, hogy arra ébredtem, például hétvégén, hogy több kutya ugat az utcánkban. Egyáltalán nem zavart, örültem neki, hogy legalább frissen keltem és eszembe se jutott morogni a kutyusokra... Szóval remélem mi se zavartunk ezzel másokat.
2012. jan. 9. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 7 körül, aki dolgozik, iskolába jár, stb, az már ébren van. Aki éjszakás volt, az meg úgyis úgy alszik remélhetőleg, hogy nem fog felébredni. Nyugodtan viheted reggel sétálni, mindenki viszi reggel a kutyáját.


Nekem inkább az a furcsa, hogy ezt megkérded... Eddig reggelente nem voltál lent a kutyával...?

2012. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem családi házban laknak...
2012. jan. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ranagol válasza:
Ne vidd sétálni
2012. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan sétáltasd. Aki kutyát tart és tisztában van a kutya szó fogalmával, azt nem zavarja az ugatás. Hozzáteszem feltehetőleg csak addig ugatnak míg elhaladsz a te ebeddel előttük, utána abbahagyják. A másik az, hogy 6:45-kor már iskolába, munkahelyekre készülnek az emberek, szóval a legtöbben fentvannak. Hétvégén ha meg alszik valaki, akkor esetleg felébred. Majd visszaalszik. Én sose foglalkozom ezzel. Ha sétáltatni van kedvem, akkor sétáltatom a kutyámat.
2012. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!