Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennel?

Golden retriever kennel?

Figyelt kérdés
Valaki tudna esetleg egy megbízható Golden kennelt , ahol a kiskutyák mégsem horribilis összegűek ? (mondjuk 100e ft alatt)
2012. jan. 9. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan tenyésztőt keress, aki most kezdte a tenyésztést, tehát megvan a kutyájának minden egészségügyi szűrése, van kiállítási eredménye a kutyusnak, részletes tájékoztatást kapsz az apakutyáról(az ő szűréséről, kiállítási eredményeiről, miért pont őt választották a fedeztetésre), mindkét kutyának megmutatják a törzskönyvét és természetesen a kiskutyák is törzskönyvesek lesznek, két oltással, chippel, leghamarabb 8 hetes korban veheted őt magadhoz.


Amiket most felsoroltam, egy tenyésztő ismérvei.


Kaphatsz 100e forintért goldent jó, de kezdő kennelből. Csak ezekről a szempontokról ne feledkezz meg, nehogy egy szaporítónál köss ki.


Hozzáteszem, ne merüljön fel benned, hogy egy kezdő tenyésztő rossz tenyésztő. Ha megbízható, rendes tenyésztő, akkor biztos nagyon segítőkész lesz, érdekelni fogja a kiskutya sorsa és valószínűleg végig tartani fogjátok a kapcsolatot, bármikor kérdezhetsz tőle, segíteni fog, a te kiskutyád lesz a kennele egyik "bemutatókölyke" és ez szerintem nem egy rossz dolog!:)


Konkrét kennelt nehéz ajánlani, én főleg a sokadikalmos, régebbi kenneleket ismerem, de ha jól emlékszem a strawberrygoldens kennelnek eddig egy nagyon jó alma volt, érdeklődj náluk!

2012. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)E
2012. jan. 9. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Fantasy Fields kennelben foglaltam le egy kutyus, most lesznek kölykök tavasszal arany színűek és inkább munkavonal de nem azok a vézna típusúak. Kezdő tenyészet és azt mondta nekem a hölgy, hogy képességfüggő az ár de max 100.
2013. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!