Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiló lehet most a yorkim?...

Hány kiló lehet most a yorkim? Mekkorára fog megnőni?

Figyelt kérdés
Elromlott a digitális mérlegem és nem tudom hány kiló lehet, orvoshoz meg nem megyünk mostanában és kíváncsi lennék. 5 hónapos, marmagasság 14 cm, nyaktól faroktőig 25 cm. Köszönöm!
2012. jan. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani sajnos..miért szeretnéd megtudni?Nem ér rá,amíg mentek dokihoz,vagy veszel/megjavíttatod a mérleget?
2012. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert olvasgatom itt a kérdéseket, és mindenki jön ezzel a mini, meg extra mini yorkival és eszembe jutott, hogy vajon az enyém mekkora lehet most?(amúgy normál méretű szülőktől van). Orvoshoz legközelebb(remélem) csak tavasszal megyünk, a "normál" mérleg meg se mozdul ha rárakom, de sztem 1-1,5 kg körül lehet. Az normális? Mennyi idős koráig nő még?
2012. jan. 9. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az azért kicsit sok..vagyis nekem volt egy yorki méretű keverékem,Ő kb. 5 hónaposan 1 kg volt,és felnőve 2-3 kg lehetett :))
2012. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan 1-1,5 éves koráig nőtt az enyém :)
2012. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint a keverékem
2012. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, lehet nem olyan "nehéz", csak még megsaccolni sem tudom sajna :)

Köszi a válaszod :)

2012. jan. 9. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én 12 hetes yorkim 1kg.:)Mini szülőktől van,de én direkt a legnagyobbat kértam,mert szeretném ha 3kg körüli lenne.
2012. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajanyám:)

Hát fogod és ráállsz vele együtt a mérlegre, majd nélküle és a különbözet teszi ki a kutyád súlyát!:)))

2012. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!