Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyusom és az udvarun...

Van egy kutyusom és az udvarunkon áll az autónk de a kutya levizeli a felnit, a gumit és még a karosszéria is olyan néha. Mit csináljak vele? Káros e ez az autónak? (Normális válaszokat)

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja:( sőt, ő körbe a házat is, gondolhatod, hogy néz ki. A kerék nem zavar, de az enyém is addig emelgeti magát néha, hogy a kocsi küszöbét eléri. Na, annak meg nem tesz jót. A kaput is szétmarta a pisije, pedig kistestű kutyáról van szó. Be fogom szórni borssal, vagy valamivel, amit nem szeret.
2012. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Káros bizony. Ásványi anyagokat tartalmaz a vizelet.

Meg lehet tanítani a kutyának, hogy az autót ne vizelje le.

Nekem az egyik sarkalatos elvárásom a kutyáimtól, hogy autó, kapu, virág nem levizelendő. Ezt tanulják kicsi kortól.

Ha látod, hogy emeli a lábát az autónál, egy 2 decis műanyag flakont, amiben zörgős kavicsok vannak, dobj hozzá.

Vagy, ha ügyes vagy gumival ,papírgalacsinnal találd el a hátsóját.Valahogy érje kellemetlen érzés, amikor az autót akarja jelölni.

2012. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
30%
Az autó sok helyen jár, sok új szagot hoz haza. A kutyád meg tudatni akarja a világgal, hogy ez az ő falkájához tartozik, ezért jelöli meg. Szerintem az égvilágon semmi baja nem lesz az autónak. Az utcán parkoló kocsikat is végigpisilik a kutyák.
2012. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor figyelem és ha csinálja akkor én meg odakapok.köszi:)
2012. jan. 9. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár egy nagyon erős NEM -et is mondhatsz hozzá.

Nekem könnyű dolgom volt, mert az első pórázas sétáknál a kanjaimat már egy nemmel elhoztam a tiltott helyektől. Eleve oda sem szagolhattak. Nálam az autó mellett úgy elmegy a kutya, mintha ott sem lenne.Idegen autó is bejárt parkolni sok ideig az udvarban, de ebek jól szerepeltek :))

2012. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!