Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez milyen fajta...

Szerintetek ez milyen fajta kutya? Lehetséges hogy tényleg golden retriever és kuvasz keverék?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. jan. 10. 09:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát végül is igaz,várjunk vele,majd lesz belőle vmi :)
2012. jan. 10. 10:16
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem is első ránézésre spániel-goldi,de nem elképzelhetetlen,hogy tényleg van benne kuvasz.Nekünk is volt kuvasz-labi keverék mixünk.Az anyja volt a kuvasz,az apa labi keverék.Általában az apai gének dominálnak,szóval lehetséges,hogy a tiéd is egy ilyen mix.
2012. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
És ez mekkorára fog kb. nőni?
2012. jan. 10. 11:13
 14/22 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz előre megjósolni,de a mancsa méretéből lehet rá következtetni.Vagy ha tudod,milyen az apa,nagyjából megmondható.Szerintem közepes termetű lesz,kb. 15-30kg,de csak tippelek.

Van egy kuvasz -németjuhász keverékünk is,4 hónapos koráig olyan volt,mint egy csuklós busz,most meg közel 50kg,és 67cm marmagasságú....


[link]

2012. jan. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom milyen az apja. Szép kutyusod van de a tiedben van német juhász keverék?
2012. jan. 10. 12:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Az anyja német juhász az apja kuvasz.Akkor szerintem még várj egy kicsit,vagy kérdezd az állatorvost,hátha meg tudja mondani.
2012. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

szerintem csak egy genetikai vizsgálattal lehetne meghatározni az őseit ami leh 5-6 kutyafajta keveréke is simán golden és kuvasz szinte kizárt, hogy kegyen benne:)))

a nevelésével "szokásival kapcsolatban viszont jó lenne ha elolvasnál minimum egy pár szakkönyvet! mert vélhetően a kiskutya legalapvetőbb szükségleteivel nem vagy tisztában....koncentrálj arra, hogy egy kutyát vettél magadhoz és mindez felelősséggel jár- ha megismered, felismered természetes fizikai és pszichikai igényeit, és ezeknek megfelelően neveled, csakis így lesz boldog, elégedett kutyád

2012. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igazából amíg nem tudom egész pontosan milyen fajta kutyus is ez,de előbb utóbb kifog derülni,vagy ha viszem nem sokára a következő oltására esetleg akkor rákérdezek az állatorvosnál,addig nem tudom melyik kutya fajról is tanulmányozzak. De ha tudnám hogy ez egész pontosan milyen kutyus is akkor könnyebb lenne a dolgom. Sokan mondanak sok félét.
2012. jan. 10. 14:35
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne a fajtáról tájékozódj, hanem a kutyáról. Lehet, hogy több generációs keverék, de ha nem, akkor is ki tudja, hogy az apa, vagy anya tulajdonságait örökölte, vagy vegyesen mindkettőét. Ő egy keverék, figyeld a tulajdonságait, olvass sokat a kutyákról, és idővel rájössz majd, hogy mire van neki szüksége.
2012. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős most és mennyi a súlya? Egy nagytestű kutya (kuvasz) 8 hetesen kb. 8 kg.
2012. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!