Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az, hogy a bullmasztiff...

Igaz az, hogy a bullmasztiff nagyon domináns a fajtársaival szemben?

Figyelt kérdés
Majd minden netes fajtaismertetőben ezt írják. Azért érdekelne mit mond az, akinek van a fajtával saját tapasztalata.
2012. jan. 10. 11:38
 1/5 compactegon ***** válasza:

általában igen, de nem agresszív. én ismertem párat, általában béketeremtő szerepet vállaltak verekedésnél. ugatva a két verekedő kutya közé "szökellnek :D". általában pillanatok alatt rend is lesz, kihihi.

egyébként fajtán belül is eléggé eltérő, hogy milyen vérmérsékletű a kutyus.

2012. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Az enyém abszolut nem domináns. Bár még csak most kezd majd kamaszodni.

Ennek ellenére a tenyésztőnknél minden probléma nélkül együtt voltak tartva a kutyái...

2012. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem domináns, 6 kutyussal él együtt, szóval képezve van:) Amúgy ha idegen kutya jön, pl nagynéném kan boxere, akkor sincs verekedés, Kongó odamegy, kihúzza magát, aztán összeszagolnak, következő pillanatban már birkóznak, rohangálnak. NA persze ha valaki neki menne gondolom megvédené magát. De szerintem én le tudnám állítani.
2012. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szn-cia válasza:
A mi kutyánk 4éves korától szerette "megmutatni" magát, de sohasem volt agresszív vagy támadó típus. Ha egy idegen kutya első találkozáskor ellenségesen lépett fel vele szemben, nem hátrált meg, kihúzta magát, maximum borzolta szőrt a hátán, és ez mindíg elég is volt. Öt perc múlva már úgy játszott mint egy kölyökkutya.
2012. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!