Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier feje...

Staffordshire terrier feje kicsi tudoke valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
van egy 6 hónapos staffordshire terrier kiskutyusom nagyon szép meg minden kis izmos 24-25 kg körül lehet ..de a testéhez képest kicsi a feje ...tudom nem a feje számít de engem nagyon is érdekel szóval a táplálkozásával vagy esetleg vittamin vagy tudok e vele valamit kezdeni ?
2012. jan. 10. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tápot kap? Persze nem valami Royal Caninra gondolok, mert arra nem sok mindenkinek telik, hanem pl Pedigree, hogy ne valami Tescos moslékról beszéljünk. Meg ha szereted, és egészséges, nem a feje mérete számít.Gondolom nem kiállításra akarod vinni ahol ilyeneket is néznek. Szerintem nem számít mekkora a feje, ha szereted...
2012. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kölyök még, csontosodni később fog. 6 hónapos kutya még bármerre alakulhat. Genetika, ami dönt a fejformánál. Ha megadod etetésben, amire szüksége van, mást nem tudsz tenni.
2012. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valakinek, csak 1 éves korára lesz nagy a feje. Első hozzászólónak meg üzenném, hogy a pedigree darling chappi trió a legrosszabb amit adhatsz neki... ( jó a tesco-s ról nem is beszélnék) ... tele van színezékkel
2012. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!