Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szégyen, ha az ember a...

Nem szégyen, ha az ember a régi kutyájával nem foglakozik/zott, de az újjal, amilyen fajtára vágyott, azzal folyton?

Figyelt kérdés

Ismerek pár embert, aki a régi ktyájával, ami befogdaott, azzal nem igen törődött/ik, de az új ktyájára, amire mindig vágyott olyan fajtára, azzal kölyök kora óta mindennap.

Ez nem szégyen?


2012. jan. 10. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, ez egész egyszerűen kib*szás mindkét kutyával szemben.
2012. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szégyen a kutyát akit befogadott elhanyagolni
2012. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg ennyire gonosz, és csak az egyikkel kivételezik, na az tényleg szégyen!


A másik lehetőség: Van három kutyám. Egy 11 éves, egy 5 éves és egy 10 hónapos. Melyikkel foglalkozok a legtöbbet? A 10 hónapossal. És nem kib*szásból, hanem azért, mert most ő van abban az életszakaszban, hogy tanulnia kell. Az öreg nem igényli ezt, idősödik, már sétálni sem akar jönni, jobb neki heverészni. Az 5 évesnek már benőtt a feje lágya, szeret rohanni, feladatokat megoldani, de már nem játszik úgy, mint egy kölyök. Egy külső szemlélőnek ez kb úgy jön le, mintha nem érdekelne az idős kutya pedig ez nagyon nincs így.

2012. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az uj kutyaval mindenki tobbet torodik,mivel tanitani kell es nevelni.
2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni, hogy ha lenne két kutyám, akkor az egyikre csak legyintsek.

Olyan lehet, hogy a régit nem neveltem, de az újnál már megjön hozzá a kedvem de akkor a régit is simán bevonom.


Illetve azt, hogy egyik kutya "dolgozik", a másik családi kedvenc de az alapvető törödést, tanítást mindkettő megkapja.

2012. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen, nem szégyen, én pl így vagyok. De nem azért, mert ez x vagy y fajtájú, a régi meg keverék volt (már nincs meg sajnos). Hanem mert beláttam, hogy rosszul csináltam az előzővel, tanultam a hibákból, és most szeretnék tiszta lappal indulni és mindent megadni neki, amire szüksége van: mozgást, falkát, letisztázott rangsort, kutyatársaságot, szocializációs lehetőséget, stb.
2012. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha egyszerre élnek, akkor furcsa,

1

bár nekünk mot 3 éves és 16 éves kutyánk van. A 16 éves olyan, mint egy 90 éves néni. Neki egészen másra van szüksége, mint a kamasznak.

2

az egymás utáni kutyáimmal is egyre többet törődök, mert mindig tanulok valamit, és egyre közelebb kerülnek hozzám

2013. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!