Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol kutyák vannak felrakva mert fedeztetést vállalnak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 10. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Szukád van?

Milyen fajta?

Expressen tudsz keresgélni, nem csak szaporítók vannak, tenyésztők is.

2012. jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem szokták a fedezőkanokat hirdetni. A szuka tulajdonosa ismeri a fajta kiemelkedő kanjait és hogy melyik illik törzskönyvben és küllemben az ő szukájához.

Az ilyen hirdetésekben törzskönyv, eredmények és szűrés nélküli kutyákat szoktak hirdetni, mert "olyan kanos"

2012. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szukám,bischon kev, szeretnènk kiskutyákat , 4-5 èves, mind megtertanánk nem kerülnènek az uctára!!!!
2012. jan. 10. 17:13
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Ajánlom Neked, h inkább fogadj be, expressen vannak elvihető keverékek, megmentessz egy kutyát, és büszke lehetsz majd magadra. Nekem yorkshire terrier bochon havanese keverék kutyám van, én is kísértésbe estem régen és egy yorkival lett fedeztetve, már megbántam, 3 kis kan született de mindegyik jó helyen van és tartom a gazdikkal a kapcsolatot, illetve találkozunk.
2012. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

tenyésztők nem hirdetnek ha hirdetnek is akkor is csak törzskönyves, egészségügyi szűrésekkel rendelkező kutyát fedeztetnek. Az olyan hirdetéseknél ahol a kan mindent fedez... na az a kutya annyit is ér, se szűrései, se törzskönyve csak az Isten a megmondhatója mit örökít.... szerintem nem érné meg ez nektek, pl mi van ha komplikáció lesz az ellés alatt? vagy elpusztul a szuka és a kicsik is? vagy elkap valamit a kantól pl herpeszt (amibe az egész alom elpusztul)?

Neked ez komolyan megéri?

2012. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél babázni? Nem gond! jelentkezz egy menhelynél, iszonyatosan fognak örülni ha bevállalsz egy doboznyi kiskutyit, pl altatás elöl.
2012. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi! De èn magamnak szetnèk kutyusokat a kutyusomtól. Úgy nem vihetem fedeztetöhöz,ha neki fajta tiszta havanese kutyusa van nekem pedig kev havanesem? Ès nincs az enyèmnek törzskönyve?
2012. jan. 10. 18:49
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy keverék kutyust minek akakrsz tovább szaporitani?És ha ellik 12kölyköt?Mind a 12felneveled és ellátod mint ezt az egyet? Egy valamire adó gazdi nem fedezteti be a kanjával a keverék szukádat.Neharagudj,nem megbántani akakrlak,de ne legyél felelőtlen. Ha ennyi pézed van akkor hozz egy menhelyi kutyust és biztosits neki egy szép életet.
2012. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Dugig van minden menhely/sintértelep ennyire nincs szíved hogy pluszba gyártanál még kutyát mikor naponta több százat altatnak helyhiány miatt az országban????
2012. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem, nem viheted. Ugyan miről lenne törzskönyve a keverék kutyának? Van annyi kutya a menhelyeken, hogy sehol nem győzik már hova tenni. És jön az ebadó. Senkinek nem kell már kutya, te meg majd fizethetsz utánuk.

Tudod egyáltalán mivel jár egy vemhesség meg ellés? Nem ám úgy van, hogy aranyos cuki kiskutyák potyognak ki!

Egy ilyen mini kutyánál ráadásul nagy az esélye a császározásnak. De ha nem is, egy-két napig szenved, vajúdik a kutyád. Utána egy napig jönnek a véres magzatok, méhlepények. Legalább egy hétig sikálja az ember a mocskot a helyéről meg a kutyáról is. Aztán nincs egy nyugodt órád, mert a kicsik vagy nyöszörögnek, vagy ha nem, akkor az a kérdés, hogy mi bajuk lehet, ha csendben vannak.

Mikor meg nagyobbak lesznek, mindenhova pisilnek-kakilnak, a környék összes domestosát össze kell vásárolni, hogy ne legyen büdös a lakás. Kell nekik fejenként legalább 3 oltás, az is egy vagyon. A chip már kötelező, különben meg is büntetnek, ha nem tetetsz beléjük. És ott lesz a nyakadon az összes kölyök, mert senki nem fogja elvinni őket. Elátkozod majd a napot, mikor kitaláltad ezt az ötletet.

Inkább ivartalanítsd a kutyádat, hosszú és egészséges élete lesz. Ha meg kutyababázni akarsz, menj el egy menhelyre önkéntesnek és ápold a hasonló módon világra kényszerített, majd kidobott kölyköket.

2012. jan. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!