Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű szobakutyának milyen...

Kistestű szobakutyának milyen felszerelések kellenek?

Figyelt kérdés
Már gyűjtöttem össze párat pl. alom, alomlapát, fekhely stb.
2012. jan. 10. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Alom és alomlapát? Minek? Nem fogod sétáltatni? Vagy lehet cicát vettél? Fekhely, póráz, jó minőségű táp. Ha hosszú a szőre esetleg kefe/fésű.
2012. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

almot azt felejsd el a kutya nem fog bele menni ,mert nem macska..



fekhely,tálak ,póráz,nyakörv/hám , játékok ,illetve vmi rágóka hogy ne a bútorok bánják..

2012. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kiviszed minden nap mondjuk 3x sétáltatni, felesleges az alomtálca, és a lapát.Akkor kell neki hám/nyakörv, póráz fekhely, fésű(ha hosszúszőrű), tálak, (ha fázik pl. télen) kiskabát, karomvágó olló, és olló(ha a kozmetikushoz nem viszitek).
2012. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, és még rágókák játékok...Nézz utána neten, de szerintem mindent leírtunk.:)
2012. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy nem egy hörcsögöt vagy egy rágcsálót veszel? És nem is macskát???? Tisztában az hogy azzal hogy mint jelent az hogy KUTYA???
2012. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából 7 hetes kiskutya elég jó helyről és drágán hozom, azért gondoltam az alomra mert 4 hónapos koráig nem szabad kivinni, meg most elég hideg van és féltem, meg az udvaron van egy 5 éves labradorunk is. Persze fogom mindig sétáltatni vinni, de a kennel tulajdonosa is azt mondta, hogy ameddig kicsi ne vigyem ki.
2012. jan. 10. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen még az anyjával van a helye.

Nem kell alom. Már ha minden igaz van 1 oltása még kiviszed az udvarra vagy az útra pisilni/kakilni nem lesz semmi baja. Amúgy már 3,5 hónposan lehet sétáltatni.

Az alom stb... felejtsd el nem fog oda menni nem macska.


póráz, nyakörv, fekhely, itató és etetőtál, játékok (3 féle elég) hám is jó ha van, kutyakabát, sampon, fésű,

2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az almot hagyd a csudába, ő nem macska. Akkor már inkább kutyapelenkát tegyél le.


Off: Jó helyen nem adják oda 7 hetesen a kölyköt:(

2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a másik kutyátok oltva van, és nem is jár a kertetekbe idegen kutya, akkor kiviheted nyugodtan a kertbe, nem fog elkapni semmit, meg amíg elintézi a dolgát, ilyen rövid idő alatt nem lesz baja a hideg miatt se. Az alommal csak azt éred el, hogy nehezebb lesz utána szobatisztaságra nevelni. Meg amúgy is jó neki, hogy minél hamarabb találkozzon a másik kutyátokkal, így szocializálódik a kicsi, a nagynak is a társaság.
2012. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!