Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kutyám nagyon húz, mit tegyek?

A Kutyám nagyon húz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapos kuvasz és nagyon húz séta közben,hogyan oldjam meg?
2012. jan. 10. 20:13
 1/8 anonim válasza:
100%
A tévében láttam nem biztos hogy hasznos de egy próbát megér, amint húz fordulj meg és menj az ellenkező irányba, csináld addig amíg meg nem unja a kutya. és le nem nyugszik,. próbálj olyan feladatokat csinálni ami erősíti azt hogy te vagy a dominánsabb..
2012. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és huzd rövid pórázon melléd
2012. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Folytós nyakörv.... amíg melletted van addig adogass jutifalatot, amikor a póráz megfeszül, akkor erőteljesen, de röviden rántsd vissza... Az ellenkező irányba fordulás nálam pl. nem jött be, mert merre fordultam arra akart menni a kutya... minden irány tetszett neki... És néha hagyd hogy szaglásszon is....engedd kicsit hosszabbra is a pórázt:)
2012. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanazt, amit a többi háromszázötven pórázhúzós kérdésnél már kifejtettünk, és feldobta neked az oldal a kérdés kiírásakor, csak te nem vetted figyelembe, mert úgy gondoltad, hogy a két héttel ezelőtti válaszaink már biztos elavultak.
2012. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A forgolódós módszer nekem bevált egy kuvasznál. Annyira rühell visszafelé menni (2-3 méteren mindig húzatja magát, mikor megfordulok, aztán megunja és felzárkózik mellém) hogy inkább gyönyörűen jön láb mellett. De csak nekem, anyukám pl. a rángatós módszer híve, na őt majdnem lerántja a lábáról.
2012. jan. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én Turid Ragaas módszerét javasolnám:


Videó: https://www.youtube.com/watch?v=QsUcD1Ebfzw

Könyvbe beleolvasni: [link]

2012. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ez nő mit csinál?
2012. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22:25


Ja, csak okoska azt is vedd figyelembe, hogy azért tesszük fel többször ugyanazt a kérdést, mert nem biztos, hogy


1. A kérdésre érkezett megfelelő és használható és kézzelfogható válasz


2. nem ugyanazok az emberek válaszolnak mikor újra és újra feltesszük


3. Mi a jó büdös francnak nem tehetnénk fel annyiszor ahányszor akarjuk és mi a jó büdös francnak zavar ez téged?


idegroncs...

2012. jan. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!