Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese ideális...

Redsonja3 kérdése:

Bichon havanese ideális testsúlya 15 hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segitségetekre lenne szükségem, aki már jártas bichon havanese kutyusokban :-) 15 hetes kislány kutyusom van és tegnap kicsit meglepődtem, amikor a mérlegre tettem őt, mert a súlya 3 kiló 40 deka volt.6 hetesen 1 kiló 40 dekával hoztuk el őt az eladótól. Szóval a kérdésem a következő lenne: ennyi idős korában nem sok egy kicsit ez a mostani súly? Olvastam már ezt-azt ezekről a fajtákról, hogy 4-6 kiló a felnőtt súlyuk, de már 12 kg-os kutyusról is hallottam. Mégis egy kicsit furdal ez a kérdés vele kapcsolatban. Ha valakinek van valami infója ezzel kapcsolatban, akkor azt szivesen venném:-)
2012. jan. 11. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy rádsóztak jópénzért egy keveréket.
2012. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 maoamom ***** válasza:
6 hetesen 1kg 40dkg az nagyon nagy. Valószínű nem fajtatiszta kutya, ezért jóval nagyobb lesz mint a "várt" súlya. Ezek a kutyák kb 8 hónapos korukig nőnek. Gondolj bele 6 hetes koráról 12 hetes korára 2kg nőtt. Sztem az sok. Tenyésztőtől vetted a kutyát?
2012. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos 2,3 kg. nem tudom de nekem is soknak tűnik
2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

hát jó nagy lesz vagy pedig keverék ,egy képet linkelsz be??


amúgy a 6,5 hónapos havanese-m kb 3 kg sacra mondtam mert mérni nem mértük, azért egy 3 hónap körüli havanese 3kg az nagyon sok..

2012. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Felnőtt havaneseim: szuka 4 évesen 4kg 60dkg,kan 2 évesen 5kg 20dkg(MINDKETTEN IVARTALANÍTOTTAK).a tied sajna szinte 100% hogy keverék.de attól még biztosan aranyos!!!!!!nézz itt szét:szafi.hu itt igazi havanesek vannak,egyik másiknak ott van a súlya és talán magassága is.
2012. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
enyém most 3 hónapos és 1,5 kg.....sztem nem havanese, nagyon átvertek:S
2012. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segitő válaszokat!

Szerintem nem keverék (aki azt irta), minden testi "adottsága" ráillik! Szivesen tennék fel képet róla, hogy ti is láthassátok, lehet ide ilyet? Sajnos csak tegnap regisztráltam az oldalra és elkéne egy kis segitség...Egyébként a kutyusom kicsit pufi, imád enni, nem válogat, lehet, hogy én adok neki túl sok kaját...?!

2012. jan. 12. 07:25
 8/23 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu

aztán a kapot linket ide belinkeled

engem is nagyon érdekelne.. a 3 kiló az sok:S

2012. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A kajával meg nem kell sokat spórolni had egyen, 1 éves koráig nem kell gondolkodnod rajta, hogy "elhízik-e"..

Az a lényeg, hogy kiegyensúlyozott étrendje legyen napi minimum 3 étkezés, de az se baj ha négy kisebb adagot kap a nap folyamán.

Meg leginkább a szőre miatt látod ducinak, igazából sokkal vékonyabb, lásd fürdetésnél.

Ne adj neki olyan kaját amitől felpuffadhat, 6 hónapos koráig nagyon vigyázni kell az étkezésekre.

Nyers húst semmiféleképpen ne adj neki, tésztaféléket se, krumplit se, meg marha húst se.

Az enyém is mindent meg eszik csak épp a tápját nem a foga alá való:D

2012. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na végre sikerült :-) Alexkutyus, köszi a segitséget!

Akkor nézzétek és kommentáljátok!Itt 6 hetesen, amikor elhoztuk...

[link]

2012. jan. 12. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!